وانت تندر ۹۰، سربلند در آزمون کیفی رنو

آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایکوپرس، محمدرضا معتمد معاون تولید تندر ایران خودرو ضمن بیان این مطلب گفت: با همکاری تیم ایران خودرو و تیم فرانسوی رنو این مراحل برای سالن مونتاژ هم در هفته های آینده طی خواهد شد.

معتمد افزود: پس از اخذ تاییدیه شرکت رنو برای سالن مونتاژ وانت، تولید انبوه این خودرو آغاز می شود. وی درخصوص ادامه همکاری با شرکت رنو اظهار داشت: در این خصوص مانع خاصی وجود نداشته و جلسات و مراودات  مستمر ایران خودرو با شرکت رنوپارس ادامه دارد.

معتمد گفت: شرکت رنو براساس سرمایه گذاری های کلانی که در ایران انجام داده، برنامه های راهبردی مشخصی برای همکاری های آتی با این شرکت دارد. از سوی دیگر ایران خودرو نیز برنامه های بلندمدتی را برای گسترش همکاری با این شرکت دارد.

 معاون تولید تندر ایران خودرو عنوان کرد: در توافقات صورت گرفته با شرکت رنو در تولید خودروی وانت تندر تامین بخشی از قطعات این خودرو به شرکت ساپکو واگذار شده است. وی خاطرنشان کرد: این امر نشان از اعتماد دوسویه رنو و ایران خودرو داشته و گسترش همکاری های دوجانبه تاییدی بر این موضوع است.

معتمد خاطر نشان ساخت: طبق برنامه قرار است در سال جاری حداقل ۵ هزار دستگاه وانت تندر۹۰ تولید و روانه بازار شود.

شایان ذکر است وانت تندر ۹۰ محصولی از پلتفرم تندر ۹۰ است. این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو ۴  و مطابق با کلیه الزامات موسسه استاندارد ایران بوده و با تجهیز به کیسه هوای راننده  و سیستم ترمز ضد قفل ایمنی راننده و سرنشین را تضمین می کند. موتور این وانت موتور سواری تندر بوده و گیربکس، سیستم تعلیق و چرخ‌های آن برای حمل بار تقویت شده است.


IKCOPress
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *