وانت های ایسوزو در سبد تولیدات بهمن

گروه بهمن از اوایل سال آینده تولید وانت های تک و دو کابین ایسوزو D-MAX را آغاز خواهد کرد. این مدل از وانتهای ایسوزو در دو نوع تک و دو دیفرانسیل به بازار خواهند آمد.

Isuzu D-MAX

Isuzu D-MAX

طراحی چراغها و جلوی وانت ایسوزو D-MAX از کادیلاک اسکالاد الهام گرفته شده اما در قسمت پشت خودرو طرحی معمولی و بدور از هیجان دیده می شود. در اصل ما با یک بروزرسانی در مدلهای قدیمی ایسوزو همراه با بهینه سازی پیشرانه روبرو خواهیم شد.

Isuzu D-MAX

Isuzu D-MAX

موتور دیزلی 3 لیتری این خودرو با تکنولوژی ریل مشترک (common-rail) می تواند 134 اسب بخار قدرت و 280 نیوتن متر گشتاور تولید کند. این گشتاور بین دور موتور 1200 تا 3400 دور بر دقیقه در دسترس خواهد بود.

Isuzu D-MAX

Isuzu D-MAX

isuzu pickup

Isuzu D-Max

Isuzu D-Max interior

Isuzu D-Max

ایسوزو دی مکس با ترمز ABS+EBD و دو عدد کیسه هوا تولید می شود. هر دو مدل تک و دو کابین بصورت تک یا جفت دیفرانسیل قابل تولید می باشند. که مدلهای دو کابین به نمایش درآمده توسط گروه بهمن از نوع دو دیفرانسیل بودند.

Isuzu D-MAX

Isuzu D-MAX

هنوز از قیمت این خودرو اطلاعی در دست نیست اما باید دید با ورود این وانت به سبد محصولات گروه بهمن، بر سر وانت کاپرا که می تواند رقیب آن به شمار رود، چه خواهد آمد؟

ایسوزو گروه بهمن اخبار خودروهای داخلی وانت

فیسبوک


مجله پدال

تا این لحظه 2نظر ثبت شده
  1. ساده گفت:

    با سلام

    آیا خودرو ایسوز دیمکس که شبیه به ایسوزو 2/5 باشد هم تولید شده است؟
    باتشکر

  2. فرشىد كبيريان گفت:

    من يك ماشين ايسوزو دى مكس ال اس اروندي دارم وازان راضي هستم ومنتظر هستم شما تولييدات جديد ان را توليد كنيدودر صورت امكان مدل اس يو وي ان را در سبد توليدات قرار دهيد تا بقيه خودروسازها اين قدر باخودرو هاي بيكيفيت در ايران جولان ندهندو هم چنين ميخواهم بدانم ممكن است من خودرو خود را در استان خوزستان سرؤيس كنم يا خير لطفا با همراه برايم پيامك كنيد با تشكر كبيريان٠٩١٦١١١٣٨٤٤

نظرتان را در مورد مطلب وانت های ایسوزو در سبد تولیدات بهمن بنویسید