واکنش بازیکنان بارساپس ازحذف از لیگ قهرمانان

۱۱اردیبهشت،

بارسلونا با شکست سنگین برابر بایرمونیخ در مرحله‌ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از این رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش ایسنا،بازیکنان بارسلونا پس از شکست سنگین برابر بایرن مونیخ به اظهار نظر دربارهٔ این بازی پرداختند.

پیکه: با مسی و بدون مسی همین نتیجه را می‌گرفتیم

مدافع بارسلونا که شب قبل با اشتباه خود یکی از گل‌های بایر‌مونیخ را به ثمر رساند بازی برگشت با این تیم آلمانی را بدترین لحظه ورزشی زندگی خود توصیف کرد.

پیکه پس از بازی گفت: چه با مسی و چه بدون مسی همین نتیجه را می‌گرفتیم شاید این بازی بدترین لحظه ورزشی من در بارسلونا بود. مسی بهترین بازیکن جهان است و قطعا حضور او در زمین می‌تواند تاثیر خود را داشته باشد اما فکر نمی‌کنم با وجود مسی نتیجه‌ای خیلی متفاوتی کسب می‌کردیم. زندگی در چنین شرایطی اصلا برای ما خوشایند نیست. در نیمه اول تلاش بسیاری برای گل‌ زدن کردیم اما پس از اینکه گل اول را دریافت کردیم همه چیز برایمان تمام شد.

ژاوی: بایرمونیخ فوق‌العاده بود

ژاوی هافبک بارسلونا پس از شکست سنگین در لیگ برتر اروپا گفت: در حال حاضر آنها (بایرمونیخ) در سطح فوق‌العاده‌ای می باشند. آنها خیلی بهتر از ما بودند و کاملا شایسته حضور در دیدار فینال بودند. ما از لحاظ فیزیکی بسیار شرایط بدی داشته‌ایم. چندین‌ تن از بازیکنان ما مصدوم می باشند؛ بوسکت، آبیدال، پویول، ماسکرانو، آنها بازیکنان مهمی برای تیم می باشند اما هیچ کدام از اینها بهانه‌ای برای شکست ما نیست. بایرن از ما بهتر بود. از لحاظ ذهنی و فیزیکی آنها فوق‌العاده بودند.

اینیستا :‌سال آینده جبران می‌کنیم

اینیستا نیز با نا امیدی دربارهٔ باخت بارسلونا گفت : نتوانستیم خطر جدی روی دروازه بایرن ایجاد کنیم. آنها خیلی از ما بهتر بودند. من امیدوارم سال آینده بتوانیم خاطره تلخ امسال را جبران کنیم. همیشه گفتم اگر همیشه خودمان باشیم شکست دادنمان سخت خواهد بود اما در بازی برابر بایرن مونیخ هیچ شباهتی به بارسلونایی که باید می بودیم نبودیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *