وحشتناک‌ترین سرسره آبی دنیا +عکس

این روزها بلندترین و ترسناک ترین سرسره دنیا ۳۸ متر ارتفاع دارد و سرعت اشخاصی که روی آن سوار می شوند به ۹۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، سرسره وسیله ای برای سرگرمی کودکان است و معمولا در میان کم سن و سال ها طرفداران بسیاری دارد. این وسیله به قدری هیجان انگیز است که گاهی اوقات بزرگسال ها را نیز وسوسه می کند. سرسره ها انواع متفاوتی دارند که در نوع آبی آن ها نیز بسیار پرطرفدار است.

سرسره البته نیاز به شرایطی نیز دارد که یکی از مهم ترین آن ها نداشتن ترس از ارتفاع است. این روزها در شهر کنزاس آمریکا سرسره ای افتتاح شده است سوار شدن روی آن به نقل از قدیمی ها دل شیر می خواهد  هر کسی نمی تواند آن را سوار شود.

این سرسره در پارک شلیتربان نصب شده است و ارتفاع آن ۴۲ متر است ولی اتمام کار آن برای بهار سال آینده اعلام شده است. این سرسره سبب می گردد تا اشخاص به سرعت باورنکردنی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسند و به شدت به آب برخورد کنند.

این روزها بلندترین و ترسناک ترین سرسره دنیا ۳۸ متر ارتفاع دارد و سرعت اشخاصی که روی آن سوار می شوند به ۹۰ کیلومتر در ساعت می رسد. این سرسره در برزیل نصب شده است ولی تا بهار آینده از کتاب گینس خارج خواهد شد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *