وحید طالب‌لو در تمرین‌های راه‌آهن شرکت کرد/ غلامپور: قرار نیست با او قرارداد ببندیم

۲۷م دیماه ،

دروازه‌بان اسبق تیم استقلال از روز سه شنبه برای حفظ آمادگی بدنی در تمرین راه آهن شرکت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اینترنتی باشگاه راه‌آهن، وحید طالب لو که فصل قبل پس از ضربه مهدی نوری همبازی خود در شاهین بوشهر، دستش آسیب دید پس از بهبود کامل، از روز سه شنبه در تمرین تیم راه آهن شرکت کرد.

طبق هماهنگی‌های انجام شده با کادر فنی تیم راه‌آهن، دروازه بان اسبق استقلال قرار است تا پایان فصل با راه‌آهنی‌ها تمرین کند و پس از آن در خصوص تیم آینده خود تصمیم بگیرد.

** غلامپور:طالب لو تا هر زمان که بخواهد با راه آهن تمرین می کند

مربی دروازه‌بان‌های تیم راه آهن تاکید کرد که وحید طالب‌لو فقط با این تیم تمرین می کند و قرار نیست اتفاق دیگری بیفتد.

پس از اینکه طالب لو در تمرین‌های راه‌آهن حضور پیدا کرد، شایعاتی مبنی بر اینکه ممکن است او با این تیم قرارداد امضا کند، انتشار یافت اما بهزاد غلامپور این شایعات را تکذیب کرد.

غلامپور در این رابطه گفت:« من با وحید ارتباط نزدیکی دارم و در تمام این مدت که مصدوم بود با او در تماس بودم و حالش را می‌پرسیدم. او بازیکن بسیار خوبی است و من دوستش دارم و چون به عنوان یک دروازه‌بان شرایطش را درک می‌کردم همیشه جویای حالش بودم. وقتی دیدم مصدومیتش برطرف شده و می‌تواند تمرین کند، موافقت آقای دایی را گرفتم و از وحید خواستم که به تمرین ما بیاید و با گلرهای ما تمرین کند تا هم روحیه‌اش بهتر شود و هم اینکه از نظر بدنی شرایط خوبی پیدا کند. او هم از پیشنهاد من استقبال کرد و از روز سه شنبه در تمرین ما حاضر شد.»

غلامپور دربارهٔ شایعات موجود مبنی بر عقد قرارداد طالب لو با راه آهن گفت:« اصلا هیچ حرفی در این مورد زده نشده و من چون رابطه خوبی با وحید داشتم به او چنین پیشنهادی دادم تا بتواند بسیار زود به شرایط آمادگی برسد. الان هم قرار است تا آخر فصل یا هر زمانی که خود وحید می خواهد در کنار ما تمرین کند و به هیچ وجه صحبت دیگری مطرح نشده است. وحید یکی از سرمایه های فوتبال ایران است و امیدوارم بتوانیم به او کمک کنیم تا هرچه زودتر آمادگی‌اش را به دست بیاورد و شرایط حضور در میادین را پیدا کند.»

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *