ورود خودروهای هیبریدی به تاکسیرانی

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 ورود خودروهای هیبریدی به تاکسیرانی

ورود خودروهای هیبریدی به تاکسیرانی

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اعلام اینکه نوسازی ناوگان تاکسیرانی در حال انجام است گفت: مصوبات قانونی فراهم شده تا با معافیت عوارض گمرکی بتوانیم از خودروهای هیبریدی خارجی در ناوگان تاکسیرانی استفاده کنیم.

به گزارش ممتازنیوز، میثم مظفر بیان این مطلب اظهارکرد: بر اساس مصوبه هیات وزیران و طرحی که توسط شهرداری تهران ارائه شده بود معافیت عوارض گمرکی خودروهای خارجی با سوخت هیبریدی محقق شده است که در این راستا از سرمایه گذاران دعوت می شود برای ورود تاکسی ها خارجی و نوسازی ناوگان همکاری کنند.
وی با تاکید بر اینکه شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است که از طریق فراخوان عمومی اعلام می شود گفت: هر سرمایه گذار به شرط آن که حداقل ۲۰۰ خودروی هیبریدی را بتواند وارد ناوگان کند با استفاده از شرایط و تسهیلات ویژه می تواند از این معافیت بهره مند شود.
مظفر ادامه داد: خودروهای خارجی هیبریدی از تکنولوژی و ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند و در کاهش آلودگی هوای پایتخت نیز موثرند.
به گزارش مهر، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران معتقد است: ورود این تاکسیها در تحول ساختار و سیستم تاکسیرانی نقش بسیار مهمی دارند و گامی در راستای ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان محسوب می شود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ