ورود سرزده تریلی به اتاق خواب +‌عکس

۳۱فروردین۱۳،

یک دستگاه خودروی تریلی با بار سنگین در حاشیه بلوار سوهانک پارک بود که ناگهان پس از خارج شدن راننده با نقص فنی مواجه شده و به حرکت در آمده و پس از طی مسیری کوتاه و برخورد با یکی از دیوارهای اتاق خواب یک ساختمان مسکونی سبب خرابی دیوار شده است.

بروز نقص فنی در سیستم ترمز یک دستگاه تریلی سبب ورود این وسیله نقلیه به اتاق خواب یک منزل مسکونی شد.

به گزارش ایسنا، عباس علی گلی، فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل اتفاق در این‌باره گفت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد یکدستگاه تریلی با ساختمان مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت ۱۳:۳۷روز قبل عوامل ایستگاه ۳۶ را به محل اتفاق در بلوار سوهانک، بالاتر از کوچه اول اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور آتش نشانان در محل مشخص شد که یک دستگاه خودروی تریلی با بار سنگین در حاشیه بلوار سوهانک پارک بود که ناگهان پس از خارج شدن راننده با نقص فنی مواجه شده و به حرکت در آمده و پس از طی مسیری کوتاه و برخورد با یکی از دیوارهای اتاق خواب یک ساختمان مسکونی سبب خرابی دیوار شده است.

علی‌گلی با بیان اینکه آتش‌نشانان محل اتفاق را ایمن سازی کرده و به وسیله جرثقیل، بار سنگین خودرو را خالی کردند، گفت: آنان با استفاده از تجهیزات، تعادل تریلی را برقرار و آن را به مکان امن منتقل کردند.

به گفته فرمانده آتش‌نشانان اعزامی به محل اتفاق، این اتفاق خسارت جانی نداشت و تنها خسارت مالی بر جای گذاشت. 

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ