وزارت کشور بنا ندارد در یک جریان سیاسی خاصی تعریف شود/ نشست احزاب با وزیر کشور تا یک ماه آینده

مرداد ۱۳۹۹

قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه این وزارتخانه از حقوق همه احزاب و جناح های سیاسی که در چارچوب نظام فعالیت دارند دفاع می‌کند، گفت: نشست احزاب و سازمان‌های مردم نهاد با وزیر کشور تا یک ماه آینده برگزار می‌شود.

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،  حسینعلی امیری با بیان اینکه وزارت کشور صرف نظر از گرایش فکری، از تمامی احزاب سیاسی که در چارچوب نظام تعریف شده‌اند و در حال فعالیت می باشند حمایت می‌کند، اظهار داشت: یکی از حقوق احزاب داشتن تشکل صنفی خانه احزاب است که به این موضوع به منظور بسترسازی برای نقش آفرینی هرچه بیشتر احزاب توجه می‌شود.

سخنگوی وزارت کشور هدف این وزارتخانه را مدیریت سیاسی دانست، گفت: وزارت کشور بنا ندارد در یک جریان سیاسی خاصی تعریف شود و وزارت کشور خود را ملزم به دفاع از حقوق همه شهروندان می‌داند.

امیری افزود: ما معتقدیم وزارت کشور در ارتباط با مسایل سیاسی باید نقش داوری داشته باشد نه بازیگری؛ لذا باید بر فعالیت احزاب نظارت کند.

سخنگوی وزارت کشور خاطرنشان کرد: مقدمات برگزاری نشست احزاب و سازمان‌های مردم نهاد با وزیر کشور در معاونت سیاسی این وزارتخانه در حال انجام است و این نشست کمتر از یک ماه آینده برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ