وزیرعلوم خبرداد: اعطای سالانه ۱۰۰ بورس به معرفی‌شدگان اتحادیه اساتید جهان اسلام

۲۲م آذر ،

545-5.jpg

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از آمادگی این وزارتخانه برای اعطای بورس سالانه به معرفی‌شدگان اتحادیه اساتید جهان اسلام خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر کامران دانشجو در همایش بین‌المللی اساتید دانشگاه‌ها و بیداری اسلامی که در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد با اشاره به نقش پراهمیت دانشمندان جهان اسلام در جهت‌گیری و پیشبرد اهداف جنبش بیداری اسلامی گفت: این وزارتخانه آمادگی دارد تا سالانه ۵۰ بورس دوره دکترا و ۵۰ بورس در مقطع کارشناسی ارشد به اشخاصی که از سوی دبیرخانه اتحادیه اساتید جهان اسلام معرفی ‌شوند، اعطا کند.

وی در این همایش اعلام کرد: ما آمادگی داریم تا مکان استقرار دبیرخانه اتحادیه اساتید جهان اسلام را در اختیار این اتحادیه قرار دهیم تا به صورت پویا به فعالیت بپردازد.

دکتر دانشجو در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به ضرورت ارتباط مداوم بین اساتید جهان اسلام وزارت علوم آمادگی دارد تا امکانات شبکه ارتباطی مورد نیاز اتحادیه اساتید جهان اسلام را در اختیار دبیرخانه این اتحادیه قرار دهد.

وی در پایان ضمن تشکر از برگزار کنندگان همایش بین المللی اساتید دانشگاهها و بیداری اسلامی و حضور اساتید مسلمان از کشورهای مختلف جهان در این اجلاس، بر تداوم فعالیت ها و ارتباطات اساتید و دانشگاههای جهان اسلام تاکید کرد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ