وزیر ارتباطات ایران: مخابرات مصوبه افزایش تعرفه پالس را اجرا نکرد

۲۷خردادماه،

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص غیرقانونی اعلام شدن مصوبه ‌هیئت دولت برای افزایش تعرفه پالس از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: مصوبه دولت برای افزایش تعرفه مکالمات تلفن ثابت از سوی مخابرات اصلاً اجرا نشده است.
 
به گزارش فارس محمد حسن نامی امروز در حاشیه امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه پیام نور در جمع خبرنگاران در خصوص زمان برقراری مجدد تماس تصویری رایتل، اظهار داشت: پیوست فرهنگی رایتل برای ارسال تصویر، باید پس از تهیه به شورای عالی فضای مجازی ارسال شود و پس از تایید شورا، اجازه استفاده از تصویر به رایتل داده خواهد شد. 
 
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نزدیکی پایان دولت ضمانت اجرایی تفاهم‌نامه‌هایی که اخیرا میان وزارت ارتباطات و دانشگاه‌ها منعقد می‌شود، چیست؟ گفت: تمام این تفاهم‌نامه با قرارداد منقعد می‌شود و این قرارداد ضمانت ادامه یافتن کار اجرایی است.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در خصوص غیرقانونی اعلام شدن مصوبه ‌هیئت دولت برای افزایش تعرفه پالس از سوی رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: مصوبه دولت برای افزایش تعرفه مکالمات تلفن ثابت از سوی مخابرات اصلا اجرا نشده است و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش است که هیچ‌گونه افزایشی در زمینه‌ تعرفه‌های تلفن ثابت و همراه صورت نگیرد.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درمورد انتقادات نامزدهای ریاست جمهوری از وضعیت اینترنت در کشور گفت: وضعیت اینترنت الان خوب است، البته امیدواریم با اجرای پروژه بزرگراه ارتباطی ایران اروپا ( EPEG) پهنای باند و سرعت اینترنت افزایش یابد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ