وزیر ارشاد به عیادت محمد‌علی کشاورز رفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیمارستان از محمد‌علی کشاورز عیادت کرد و از نزدیک در جریان روند درمانی وی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری هنر ایران، “سیدمحمد حسینی” در این عیادت ضمن گفت وگو با پزشک معالج محمدعلی کشاورز، در جریان آخرین وضعیت جسمانی و روند درمانی وی قرار گرفت.

وی ضمن آرزوی شفای عاجل برای کشاورز، گفت، وزارت ارشاد از طریق صندوق هنرمندان، حمایت های لازم را در خصوص درمان این بازیگر به عمل خواهد آورد.

حسینی، استاد کشاورز را هنرمندی پیشکسوت در عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون توصیف کرد و افزود: استاد کشاورز خدمات فراوانی در عرصه های هنری انجام داده است.

در ادامه این ملاقات، حسینی در خصوص نقش آفرینی مختلف محمدعلی کشاورز در عرصه بازیگری با وی به گفت وگو پرداخت.

حسینی با بیان اینکه قرار است در روزهای آینده درمورد اعطای نشان هنری و دولتی به هنرمندان پیشکسوت مراسمی از سوی وزارت ارشاد و ریاست جمهوری با حضور دکتر محمود احمدی نژاد برگزار شود، ابراز امیدواری کرد در این مراسم استاد کشاورز نیز حضور داشته و مورد تجلیل قرار گیرد.

سپس محمدعلی کشاورز ضمن تشکر و قدردانی از حضور وزیر ارشاد گفت: وزارت ارشاد در چند سال قبل، به حق پشتیبان و حمایتگر هنرمندان در عرصه های مختلف بوده است.

بازیگر نقش «شعبان استخوانی» در مجموعه تلویزیونی «هزاردستان» همچنین از وزیر ارشاد به خاطر حمایت های همه جانبه از هنر تئاتر، بیمه هنرمندان در تهران و شهرستان ها، ساخت تالارهای بزرگ فرهنگی هنری و توجه به دغدغه های هنرمندان نیز تشکر و قدردانی کرد.

کشاورز، تئاتر را هنری پایه و مادر دانست که به نقل از وی اگر به آن توجه شود در عرصه سینما نیز شاهد رشد و رونق خواهیم بود.

این هنرمند پیشکسوت همچنین از توجه دولت و وزارت ارشاد به هنرمندان تشکر و قدردانی کرد و از وزیر ارشاد خواست سلام وی را به دکتر “محمود احمدی نژاد” رییس جمهور برساند.

پزشک معالج محمدعلی کشاورز نیز، سبب بستری شدن او را مشکلات ارتوپدی در ناحیه لگن عنوان کرد.

دکتر کاظمیان گفت: استاد کشاورز پیشتر مورد عمل جراحی لگن قرار گرفته بود و اکنون برای ادامه درمان قبلی و نیز ارتوپدی به این بیمارستان مراجعه کرده است.

به گفته وی پس از بستری شدن استاد کشاورز از وی چک‌آپ کامل به عمل آمده و بزودی مرخض خواهد شد.

در این عیادت محمدمهدی شجاعی، مدیر عامل صندوق حمایت از هنرمندان و خبرنگاران و نماینده بنیاد سینمایی فارابی نیز وزیر ارشاد را همراهی می کردند.


آخرین خبرها
منبع: هنر آنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *