وعده تحویل رانا از مهرماه

وعده تحویل رانا از مهرماه

در حالی که طبق وعده ایران خودرو قرار بود تحویل رانا به خریداران از مهرماه شروع شود، هنوز دعوت‌نامه‌های این شرکت برای مشتریان ارسال نشده و قیمت قطعی رانا نیز مشخص نشده است.

به نقل از فارس نماینده فروش یکی از نمایندگی‌های ایران خودرو در این مورد گفت:‌ هنوز دعوت‌نامه‌های مربوط به فروش رانا از سوی ایران خودرو برای نمایندگی‌ها ارسال نشده و به همین دلیل تحویل این خودرو شروع نشده است.
وی ادامه داد: بحث‌هایی در مورد قیمت‌گذاری ۱۶ میلیون تومانی رانا مطرح است ولی هنوز قیمت قطعی این خودرو از سوی کارخانه به نمایندگی‌های فروش ابلاغ نشده است.
مدیرفروش یکی از نمایندگی‌های فروش ایران‌خودرو نیز در این مورد به فارس گفت:‌ منتظریم دعوت‌نامه‌ها از سوی شرکت به نمایندگی ارسال شود تا از خریداران بخواهیم که مابقی پول خودرو را واریز کنند که مدارک را دوباره برای کارخانه ارسال کنیم و پس از آن، مراحل تحویل خودرو به خریداران انجام شود.
احمدی یک خریدار رانا نیز به فارس گفت: در قرارداد مربوط به خرید این خودرو، زمان تحویل از اول تا ۳۰ مهر ذکر شده ولی هنوز دعوت‌نامه‌ای برای ما ارسال نشده و نمایندگی ایران خودرو هم تماسی با ما نداشته است.
در حال حاضر برخی خریداران رانا، حواله این خودرو را با تاریخ تحویل مهرماه به قیمت ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می‌کنند.

دوشنبه ۳ مهر   ۱۳:۲۶


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ