وعده سایپا به مشتریان تیبا۲

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 وعده سایپا به مشتریان تیبا۲

وعده سایپا به مشتریان تیبا۲

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش سایپا با اعلام برنامه‌های این شرکت برای ارائه تسهیلات به مشتریان خود گفت: به مشتریان قول می‌دهیم تا پایان اردیبهشت‌ماه دعوت‌نامه‌های تیبا۲ را دریافت خواهند کرد.

به گزارش ممتازنیوز، محمدعلی قادری با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا امسال تقریبا برای تمامی روش‌های فروش خود شرایط لیزینگی را پیش‌بینی نموده است، اظهار کرد: شرایط لیزینگ در فروش ویژه و عادی لحاظ خواهد شد به‌نحوی که مشتریان می‌توانند با نگرانی کمتری اقدام به خرید محصولات مورد نیاز نمایند.
وی با بیان اینکه در خودروی کولیوس تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی درنظر گرفته شده است، افزود: برای خودروی s300 نیز تسهیلات ۳۵ تا ۴۰ میلیونی پیش‌بینی شده است.
معاون بازاریابی و فروش سایپا با اعلام «برخی تعهدات فروردین ماه این شرکت فاکتور شده و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت» گفت: امسال با تمام ظرفیت نسبت به سال گذشته فعالیت خواهیم کرد تا به برنامه هدف‌گذاری خود که همان ۶۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۹۳ است دست پیدا کنیم.
وی با اعلام «در سال ۹۳ تمام تلاش خود را بر ایفای تعهدات نسبت به مشتریان خواهیم کرد.» در رابطه با عدم تحویل به‌موقع برخی از خودروهای پیش‌فروش شده این شرکت به مشتریان گفت: تعدادی از خودروها همانند تیبا۲ قرار بود در اسفند سال ۹۲ به مشتریان ارائه شود اما مشکلات تامین قطعات باعث شد نتوانیم به تعهدات خود عمل کنیم اما به مشتریان قول می‌دهیم تا پایان اردیبهشت‌ماه دعوت‌نامه‌های تیبا۲ را دریافت خواهند کرد.
مدیر بازاریابی و فروش سایپا با اشاره به اینکه جریمه دیرکرد خودروهای تحویلی این شرکت به مشتریان پرداخت خواهد شد، تصریح کرد: امسال در صددیم حداقل ۲۵ درصد از محصولات خود را با شرایط لیزینگی عرضه کنیم، البته در این مسیر با به‌کارگیری تسهیلات قدرت خرید مردم را نیز افزایش می‌دهیم.
به گزارش تسنیم، وی در رابطه با بازپرداخت تسهیلات خرید خودرو در این شرکت خودروسازی نیز اظهار کرد: تقریبا برای تسهیلات تا سقف ۸ میلیون تومانی ضامن لازم نیست؛ اما بسته به نوع خودرو و قیمت آن شرایط دریافت تسهیلات تغییر پیدا می‌کند.
وی اضافه کرد: در صددیم تقریبا حدود ۵۰ درصد قیمت محصول را به‌صورت تسهیلات به مشتریان عرضه کنیم، به‌عنوان نمونه در خودروی کولیوس که قیمت آن ۱۶۲ میلیون است ۸۰ میلیون تسهیلات درنظر گرفته شده است.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *