وقتی زباله ها چشم نواز می شوند +عکس

آذر ۱۳۹۸

زباله ها هیچ ارزشی ندارند و به همین سبب برای بازیافت آن ها را در سطل زباله می ریزم اما همین زباله های به ظاهر بی مصرف اگر در دست یک هنرمند باشند می توانند تبدیل به اثری ناب و به یادماندنی شوند.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، مجسمه سازی با وسایل عجیب و غریب چند سالی است که بسیار بسیار شده است اما این روزها حال و هوای خاصی با کارهای یک هنرمند فرانسوی پیدا کرده است. این هنرمند زباله رابه اثری چشم نواز تبدیل می کند.

“ادوارد مارتینت” زباله ها را به عنوان موادی دور ریختنی نگاه نمی کند بلکه از آن ها بهترین استفاده را می کند تا متفاوت ترین آثار هنری را خلق کند. این هنرمند تمام وسایل بدردبخوری که میان زباله ها وجود دارد جدا می کند و با استفاده از آن ها مجسمه های زیبا می سازد.

این هنرمند سال هاست که به این کار مشغول است و در طول این سال ها آثار جالبی را خلق کرده است اما تازهترین کار او بسیار متفاوت و جالب تر است. او با استفاده از تکه های باقی مانده از وسیله ای خرد شده یا اجزای یک ساعت نابود شده می تواند مجسمه های متفاوت خلق کند.

شاید تا به حال اشخاصی بوده اند که کارهایی شبیه به این را انجام داده باشند اما با مقایسه تصاویر و البته دقت در شبیه سازی واقعی مجسمه های ادوارد متوجه بهتر بودن و البته شگفت انگیز بودن کارهای او خواهید شد. این مجسمه ها به همراه دفترچه ای که اجزای سازنده را نشان می دهد به فروش می رسد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ