وقتی کاخ سفید سقوط می‌کند / آنونس فیلم تازه رولند امریش

۷فروردین ۱۳،

به گزارش خبرآنلاین، تازه‌ترین ساخته رولند امریش با بودجه‌ای ۱۵۰ میلیون دلاری ساخته شده و ۲۸ ژوئن روی پرده سینماها می‌رود.
 

به گزارش خبرآنلاین، چانینگ تیتم در «سقوط کاخ سفید» (White House Down) نقش جان کیل مامور حفاظت از کنگره آمریکا را بازی می‌کند که با درخواست او برائ پیوستن به سازمان اطلاعات و امنیت مخالفت شده است.
 

او همراه دخترش در یک تور به کاخ سفید شرکت می‌کند، اما همزمان یک گروه شبه‌نظامی بسیار مسلح کاخ سفید را تحت کنترل و جیمز سایر رئیس جمهور آمریکا (جیمی فاکس) را به گروگان می‌گیرد. در شرایطی که هرج و مرج کشور را فرا گرفته، کیل باید رئیس جمهور، دخترش و کشور را نجات بدهد. 
 

مگی جیلنهال، جیسن کلارک، ریچارد جنکینز و جیمز وودز دیگر بازیگران «سقوط کاخ سفید» می باشند.
 

امریش ۵۸ ساله به خاطر ساخت فیلم‌های پرهزینه در ژانر فاجعه شهرت دارد. از فیلم‌های او می‌توان به «روز استقلال»، «گودزیلا»، «روز پس از فردا» و «۲۰۱۲» اشاره کرد.
 

تازه‌ترین فیلم او به لحاظ مضمون شباهت‌هایی به فیلم اکشن «المپوس فرو ریخت» (Olympus Has Fallen) به کارگردانی آنتوان فوکوا دارد که از جمعه در سینماهای دنیا اکران شده است. این فیلم دربارهٔ یک محافظ سابق رئیس جمهور آمریکاست که وقتی گروهی تروریست از کره شمالی کاخ سفید را تحت کنترل می‌گیرند، بار دیگر به خدمت فراخوانده می‌شود.
 

۵۸۵۸

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ