وهابیت در ایران شکست خورده است

۲۳ آبان ،

وهابیون ایرانی به سبب جایگاه ویژه حضرت علی(ع) در این کشور مستقیما ایشان را نهی نمی کنند بلکه از دیگر ائمه چون مکتب جعفری و دیگر معصومین(ع) آغاز می کنند که بسیار نیز خطرناک است.

به گزارش تفسیری گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ یک وهابی شیعه شده گفت:‌ وهابیون در ایران مکتب جعفری را تهدید می‌کنند و بخش مهمی از مکتب تشیع را زیر سئوال می‌برند ولی تاکنون شکست خورده‌اند.

دکتر عصام العماد در حاشیه بازدید نمایشگاه هیئات مذهبی استان قم با اشاره به دشمنی بسیار وهابیت با اهل بیت(ع) افزود:‌ وهابیت مردم را در اغفال نگاه می دارد و به اهل بیت(ع) دروغ می بندد و با این روش مردم را می فریبد و سبب گمراهی مردم می شوند.

وی تاکید کرد:‌ آنان قهرمانان واقعی در تاریخ اسلام را هیچ گاه مطرح نمی کنند و دیگران را به دروغ جایگزین آنهامی کنند و با این روش مردم از کودکی با این آموزه ها بزرگ کرده و نسبت به اهل بیت(ع) بدگمان می کنند.

این وهابی شیعه شده بیان داشت:‌ کسانی که فریب می خورد نمی تواند قهرمانان واقعی را درک کرده و به سبب اطلاعات غلطی که در این فرقه ارایه می گردد نمی توانند حقیقت وجودی این قهرمانان را بفهمند.

العماد اضافه کرد:‌ در مهمترین کتاب وهابیت ۳۰۰ تهمت و سخن ناروا به حضرت علی(س) نسبت داده می گردد و با این شیوه زهد، شجاعت،‌ تقوا و پارسایی ایشان را زیر سوال می برند.

وهابیت در ایران شکست خورده است

وی در بخش دیگری از سخنان به تفاوت وهابیت در ایران و وهابیت عربستان اشاره کرد و گفت:‌ وهابیون ایرانی از میان غربزدگان آنها می باشند.

وی تصریح کرد:‌ وهابیون ایرانی به سبب جایگاه ویژه حضرت علی(ع) در این کشور مستقیما ایشان را نهی نمی کنند بلکه از دیگر ائمه چون مکتب جعفری و دیگر معصومین(ع) آغاز می کنند که بسیار نیز خطرناک است.

العماد اذعان داشت: ‌اگر مکتب جعفری را تهدید کنند بخش مهمی از مکتب تشیع را زیر سئوال خواهند برد و زیرساخت‌های شیعی را نابود می کنند.

وی با اشاره به اینکه وهابیت در ایران شکست خورده و نتوانسته پیروان بسیاری را جمع کند،‌ افزود:‌ به اعتراف خود وهابیون آنها در طول ۶۰ سال تنها ۱۰۰ نفر را مرید خود کرده اند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ