پارس خودرو تولید کننده لوکس ترین های جهان

۲۸م آذر

پارس خودرو تولید کننده لوکس ترین های جهان

خودرو تیانا دارای نسل تازه موتور ۵/۲ لیتری، ۶ سیلندر Vشکل از سری موتورهای VQ است کە جزء ده موتور برتر دنیا بوده و بر همین اساس در ردیف لوکس ترین خودروهای جهان قرار دارد.

به نقل از روابط عمومی شرکت پارس خودرو،  این خودرو کە از زمان ورودش به داخل کشور همواره توانسته به عنوان با کیفیت ترین خودرو داخلی در صدر جدول ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطرح شود همراه با مجموعه ای از تکنولوژی های تازه صنعت خودروسازی توسط شرکت پارس خودرو به بازار عرضه شده است.

خودرو تیانا با بهره گیری از سیستم پیشرفته کنترل دینامیکی (VDC) توانسته خود را به عنوان یکی از ایمن ترین خودروها در بازار و در بین رقبا معرفی کند همچنین این خودرو با داشتن تکنولوژی مدرن سیستم انتقال قدرت متغییر پیوسته (CVT Xtronic) ضمن بهینه سازی مصرف سوخت، کاهش میزان آلاینده های خروجی و افزایش راندمان سیستم انتقال قدرت، امکان شتاب گیری پیوسته و رانندگی لذت بخشی را به کار بر آن هدیه می کند.

این خودرو با داشتن کیسه های هوای جلو، جانبی و پرده ای، پشت سری فعال شونده و کمربندهای ایمنی پیش کشنده، شعار شرکت نیسان مبنی بر تولید خودروی محافظ انسان را به نمایش گذاشته است.

همچنین تجهیز خودرو به سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک با قابلیت تنظیم دو ناحیه دمایی و سیستم plasmacluster جهت تصفیه و میکروب زدایی هوای داخل اتاق از ویژگی های منحصر به فرد این خودرو می باشدکه از تیانا خودرویی متفاوت ساخته است.

سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴  ۱۳:۳۹

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *