پارکینگ مکانیزه چرخ وفلکی گلخانه محدوده تهران قدیم

۲۵اردیبهشت،

پارکینگ مکانیزه چرخ وفلکی گلخانه محدوده تهران قدیم

جانشین معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه ۱۲، از اجرای طرح در دست احداث پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی گلخانه در این منطقه تا پایان سال ۹۲خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «ممتاز» به نقل ازممتازنیوز، گفت: پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی گلخانه خیابان باب همایون با توجه به میزان بالای تقاضای شهروندان منطقه ۱۲، کمبود فضای مناسب پارک خودرو ، کاهش و کمبود فضای معبری ،‌کمبود پارکینگ عمومی در سطح منطقه درسال ۹۲به بهره برداری خواهد رسید.
جمالی بااشاره به امکانات این پروژه گفت: پارکینگ مکانیزه گلخانه باب همایون به صورت مکانیکی ،‌ چرخ و فلکی در دو واحد ۱۶تایی ، ۳۲عدد ظرفیت و جای پارک در دست احداث است .
وی ادامه داد: اقدامات اجرایی این پارکینگ از جمله مرحله فنداسیون و شمع کوبی ،‌توسط شرکت دانا انجام می گردد.
جمالی بااشاره ب نحوه اجرای این طرح گفت: لوازم مورد استفاده دراحداث پارکینگ مکانیزه چرخ و فلکی گلخانه باب همایون به احتمال بسیار چینی و تجهیزات مکانیکی ،‌آهن آلات فلزی است.
دستگاه های مکانیزه با چرخش و حرکت چرخ و فلکی خودروها را جا به جا می کنند. وی در پایان با اشاره به اقدامات شهرداری منطقه ۱۲در این پروژه افزود: با توجه به هزینه و قیمت بالای زمین، جایگاه مناسب پایانه گلخانه با ب همایون پارکینگ مکانیزه چرخ وفلکی گلخانه توسط شهرداری منطقه ۱۲تا پایان سال ۹۲احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت   ۱۱:۳۵

منبع: عصر خودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ