پاسخ به خوانندگان خبرآنلاین: بازار خودرو از رانا پر می شود

درهمین زمینه یکی از خوانندگان خبرآنلاین می نویسد:با سلام خرداد ماه یک دستگاه رانا ثبت نام کردم در انزمان ۱۰میلیون از ما گرفتند وگفتند ۵ میلیون دیگر زمان تحویل دریافت خواهد شد. الان میگویند ۲۱٫۵ میلیون تومان باید بدهیم چرا ما باید تاوان سوء مدیریت را بپردازیم.ضمن اینکه لطفا اعلام کنید چه زمانی قراراست دعوت نامه های ما بعد از این همه ماه صادر شود؟
این درحالی است که معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام آغازفروش نقدی تمام محصولات این شرکت از امروز ، از تحویل دعوت نامه های خودروی رانا به مشتریان خبر داد.
عبداله بابایی با بیان اینکه آغاز فروش نقدی تمام محصولات این شرکت از امروز به نمایندگی های این شرکت ابلاغ شده است و امکان فروش نقدی از شنبه بعد از ظهر وجود دارد.
شایان ذکر است از مدت ها پیش تنها چند محصول این شرکت دارای فروش نقدی بود و بقیه خودروها تنها پیش فروش می شد.
وی با اشاره به وجود دعوت نامه های رانا در دست مردم اظهار داشت: دعوت نامه های رانا از هفته گذشته برای مشتریان به صورت مرحله به مرحله و برای افرادی که در اولویت ثبت نام و تحویل در مهرماه قرار داشتند ارسال شده است.
وی افزود: برای متقاضیانی که پس از دریافت دعوت نامه نسبت به واریز باقی وجه اقدام کنند فاکتور صادر شده و پس از آن روند شماره گذاری انجام می شود و تحویل خودرو ظرف چند روز پس از آن صورت می گیرد.
وی ادامه داد: در حال حاضر خودروهای رانای تولید شده بخش زیادی از فضای پارکینگ ایران خودرو را اشغال کرده است بنابراین دلیلی برای تاخیر در تحویل این خودرو به مشتریان وجود ندارد.
بابایی با بیان اینکه تاکنون بیش از هزار دعوت نامه رانا ارسال شده است گفت قرار بود تا تحویل این خودرو از ۳۰ مهر ماه آغاز شود که با صدور این دعوت نامه ها تحویل این خودرو در زمان مقرر صورت می گیرد.
گفتنی است ایران خودرو متعهد شده تا پایان سال جاری ۲۰ هزار دستگاه رانا تحویل مشتریان دهد که طبق آمار اعلام شده از سوی وزارت صنعت این شرکت تاکنون بالغ بر ۳۰۰ دستگاه از این خودرو تولید کرده است.
همچنین قرار بود قیمت تمام شده این خودرو حدود ۱۵ میلیون تومان باشد که با مصوبه سازمان حمایت قیمت نهایی آن حدود ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شد.
۴۵/۲۲۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ