پاسخ به مشکلات خوانندگان: چه کسانی تیبای خود را با قیمت گذشته تحویل می گیرند؟

 یکی از خوانندگان خبرآنلاین می نویسد: با سلام و خسته نباشید . بنده در دوم شهریور ماه یک دستگاه خودرو تیبا به صورت نقدی ثبت نام کردم و طبق قرار و اعلام سایپا باید خودرو ۳۰ روزه تحویل داده میشد. با گذشت ۲ ماه هنوز با پیگیری در سایت خودرو در قسمت آماده تخصیص گیر کرده . با تماسهای پیاپی با شرکت سایپا اعلام کرده که تا دی ماه امکان تحویل وجود نداره.چرا. بنده که ماشین را نقدی خریداری کردم باید مثل پیش خریدها ۴ ماه تو نوبت باشم . چرا به وعده خود عمل نمیکنید.خواهشمند است از مدیر عامل شرکت سایپا در خصوص تحویل خودرو که به صورت نقدی خریداری شده از عدم تحویل خودرو سوال فرمایید و با تشکر
براساس اظهارات رئیس اداره بازاریابی و فروش تیبا، در شهریور ماه دو نوع پیش فروش تیبا صورت گرفته در قالب پیش فروش قطعی و عادی.
به گفته محمدرضا عباسی، پیش فروش قطعی به صورت پرداخت ۱۱ میلیون تومان صورت گرفته با زمان تحویل آذرماه که البته حسن این نوع پیش فروش این است که متقاضیانی که در شهریورماه پیش خرید قطعی کرده اند تیبا را با قیمت گذشته یعنی ۱۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان تحویل خواهند گرفت اما پیش فروش های عادی شامل افزایش قیمت خواهند شد.
وی متذکرشد: ثبت نام ها با در نظر گرفتن سود مشارکت انجام شده و زمان تحویل نیز در این قراردادها مشخص است.
عباسی تاکید کرد: بنابراین ما تا کنون وجه کامل خودرو را از مشتریان دریافت نکرده ایم و درعین حال پایبند به تعهد خود در قبال مشتری بوده ایم.

۴۵/۲۲۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن