پاسخ پلیس به درخواست نخبگان سینما

خبرگزاری ایرنا: نیروی انتظامی به درخواست جمعی از نخبگان سینمای ایران برای برگزاری نشستی در جهت حل ابهامات و مشکلات به وجود آمده در عرصه سینمای کشور پاسخ مثبت داد.    
 
به گزارش ایرنا، هفت تن از اهالی پیشکسوت سینما در نامه ای به ‘سردار سرتیپ بهمن کارگر’، خواستار برگزاری جلسه ای رو در رو با جمعی از سینماگران در جهت حل ابهامات و مشکلات به وجود آمده شدند.

داود رشیدی، همایون اسعدیان، داریوش فرهنگ، فرهاد توحیدی، سیروس الوند، محمدعلی سجادی و محمد سریر در نامه خود تاکید کردند: در روزهای اخیر شاهد برخی اظهار نظرها از سوی مسئولین محترم نیروی انتظامی در خصوص سینما و بعضی از همکارانمان بودیم که بخشی از این اظهار نظرها موجبات برخی سوء تفاهم ها و ابهامات را فراهم آورده است.

آنان در قسمت دیگری از این نامه به نقش سینماگران و به ویژه بازیگران در مجموعه معادلات اجتماعی اشاره کردند و پیشنهاد تعامل با دستگاههای اجرایی و انتظامی را داده اند.

رییس اداره سینمایی نیروی انتظامی در پاسخ به این درخواست، گفت: سینماگران کشور افرادی فرهیخته و ارزشی هستند و به همین خاطر بزودی نشستی مشترک با اهالی سینما برگزار خواهد شد.

‘سعید منتظر المهدی’ با اشاره به این که، این حرکت موجب ترویج تعامل و ایجاد گفت و شنود فرهنگی خواهد شد، افزود: نیروی انتظامی به عنوان نهادی که به دنبال پایش و تصحیح رفتار و گفتار درون ‌سازمانی است از این دیدار استقبال می‌کند.

وی تاکید کرد: بر این باوریم که سینماگران ایران اندیشمندانی متعهد و اقدام ‌کنندگانی پایبند به ارزش‌ها هستند که در راستای حفظ، ترویج و تبلیغ ارزش‌های نظام گام برمی‌دارند هرچند که در هر مجموعه‌ای استثنائاتی نیز وجود دارد.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ