پاویون بازیسازان در نمایشگاه گیم تهران تشکیل می‌شود

گردآوری توسط گروه فرهنگ و هنر ممتازنیوز

مسوول اجرایی سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران از طراحی بخش های متنوع و سرگرم کننده در این اتفاق فرهنگی خبر داد.

به گزارش ممتاز به نقل از هنر ایران، “محمد مرتضوی” یادآور شد: در این دوره نمایشگاه سعی شده در بوجود آوردن فضایی سرگرم کننده بستر لازم برای ایجاد فضای آموزشی برای علاقه مندان به صنعت گیم فراهم شود.

وی توضیح داد: در این دوره از نمایشگاه بازی های رایانه ای بخش هایی چون تولید، فناوری، دانشگاه ها، بازیسازان مستقل، بخش سرگرمی، بخش خانواده، بخش بازی سازی در سه روز و بخش سرگرمی شامل کودکان،دختران و پسران در نظر گرفته شده است.

به گفته مسوول اجرایی نمایشگاه سوم بازی های رایانه ای، «دنیای بدون بازی های رایانه ای» نیز از بخشهای در نظر گرفته شده در نمایشگاه امسال است.

نمایشگاه سوم بازی های رایانه ای تهران با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، ترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی های رایانه ای و نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای اسرا (ESRA) برگزار خواهد شد.

شناخت و حمایت از ظرفیت و استعداد های موجود و نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد فضای رقابت علمی ،فرهنگی،هنری و زمینه سازی برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و دانش آموزان از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای محسوب می گردد.

نمایشگاه سوم بازیهای رایانه ای از ۲۲ تا ۲۶ مرداد ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

پایان پیام/

 


آخرین خبرها
منبع:هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ