پایان رقابتهای فوتسال و رتبه ایران

کد خبر: ۸۶۵۳۲

تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد – ۲۲:۳۵

 

تیم ملی فوتسال ایران به مقام سومی مسابقات جام ملت های آسیا قناعت کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران از ساعت ۱۶:۳۰ امروز(جمعه) در دیدار رده بندی قهرمانی آسیا به مصاف استرالیا رفت و با چهار گل دیرهنگام به پیروزی رسید.

صانعی در این بازی نیز همچون دیدار های گذشته ترکیب اصلی را به میدان فرستاد. وحید شمسایی، اصغر حسن زاده، محمد کشاورز، محمد طاهری و مصطفی نظری در ترکیب اولیه ایران حضور داشتند.

ملی پوشان ایران در نیمه اول بازی موقعیت های خوبی خلق کردند اما برابر استرالیا هیچ تاکتیکی جواب نمی داد و مدافعان حریف نیز اجازه گلزنی ندادند. از بخت بد ایران در این بازی نیز مثل دیدار های گذشته دروازه بان حریف ستاره بازی بود. البته سرمربی استرالیا در این بازی دروازه بانش را تغییر داده بود و اگر همان دروازه بانی که در بازی مرحله گروهی با ایران درون دروازه ایستاد در این بازی نیز حضور می‌داشت، ملی پوشان کار راحت تری داشتند.

به هر حال بازی در نیمه اول بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند به اتمام رسید.

بازی در نیمه دوم نیز همان روند نیمه اول را داشت و ایران به حملاتش لحظه به لحظه می افزود. با این حال هیچ گلی تا دقیقه ۳۵ به ثمر نرسید تا اینکه بالاخره در پنج دقیقه مانده به اتمام بازی جواد اصغری مقدم روی اشتباه مدافع حریف با دروازه بان تک به تک شد و به این ترتیب اولین گل ایران به ثمر رسید.

در ادامه نیز وقتی استرالیا برای جبران گل خورده جلو کشیده بود، ایران توسط محمد طاهری و روی پاس کشاورز، یک بار دیگر دروازه حریف را گشود. اصغری مقدم گل دوم خودش و گل سوم ایران را وقتی به ثمر رساند که درازه بان استرالیا از زمین خارج شده بود و یک بازیکن به جای او بازی می کرد که اصغری مقدم دروازه خالی را از وسط زمین باز کرد.

وحید شمسایی نیز چهارمین گل ایران را به ثمر رساند تا عنوان سومی کمی از اندوه قهرمان نشدن پادشاه فوتسال آسیا کم کند.

بازدید از صفحه اول

Bookmark and Share


بولتن نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *