پخش فيلم رسوايي جنسي فرمانده تروريستهاي سوريه

پخش فيلم رسوايي جنسي فرمانده تروريستهاي سوريه

جام جم آنلاين: عبدالرزاق طلاس فرمانده گردان‌هاي الفاروق در سوريه (مخالفان اسد) چين را به پخش فيلم رسوايي جنسي‌اش متهم كرد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، وي كه سعي دارد صحت اين فيلم را چند روز پس از انتشار آن تكذيب كند، با آسمان و ریسمان کردن موضوع بدون آنکه بتواند اصل آن را زیر سوال ببرد، مدعی شد: طبيعي است كه رژيم فاسد و ارتش آن چنين فيلمي را منتشر كنند.

طلاس در ادامه در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی بزرگ خود که موقعیت وی را در حمص به شدت متزلزل کرده و او را از یک قهرمان برای مخالفان در حد و اندازه یک منحرف جنسی پایین آورده، همچنين رژيم سوريه را به دريافت كمك و سلاح از روسيه، ايران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي متهم و يوتيوپ جنسي اش را تكذيب كرد.

وی در یک ویدئو که در شبکه اجتماعی یوتیوب پخش شد در ادامه نتوانست عصبانیت خود را از کنترل برنامه اسکایپش توسط ارتش سایبری سوریه مخفی کند و افزود: رژيم دمشق از فناوري چين كمك مي گيرد و جهان از اين فناوري آگاه است، چين عامل ساخت چنين ويديو- كليپي است و مي تواند فراتر از آن را نيز انجام دهد، رژيم چون نتوانست از زمان جدايي‌ام مرا دستگير يا نابود كند، كوشيد با اين فيلم وجهه من و ارتش آزاد سوريه را تخريب كند.

طلاس در ادامه ماله‌کشی خود بر افتضاح به بار آمده، ادعا كرد: فردي با وي تماس گرفته و گفته كه رژيم، ويديوها و فايل‌هاي صوتي از وي در اختيار دارد لذا بهتر است به ارتش سوريه بازگردد كه در اين صورت با احترام با وي رفتار خواهد شد اما من اين پيشنهاد را نپذيرفتم.

با اين حال، عبدالرزاق طلاس در سخناني مغاير با آنچه در این ویدئوی کوتاه گفت، ادعا كرد: به ميانجي گفتم كه به خاطر اشتباهم مواخذه خواهم شد اما انقلاب ادامه دارد و هرگز از خط انقلابي دست بر نمي دارم.

گفتنی است پخش فیلم رسوایی جنسی سرکرده گردان‌های موسوم به فاروق در شهر حمص بار دیگر ماهیت سران شورشیان مسلح را آشکار ساخت. آنها که با گذاشتن ریش و گرفتن چهره مذهبی به خود، مدعی انقلابی‌گری اسلامی و مبارزه با دیکتاتوری هستند، بارها در دام‌های گسترده شده توسط ارتش سوریه گرفتار شده‌اند که یک نمونه دیگر آن چند ماه پیش در شهر لاذقیه منتشر شد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نظرتان را در مورد مطلب پخش فيلم رسوايي جنسي فرمانده تروريستهاي سوريه بنویسید