پدر دختری کە به او تجاوز گروهی شد: این حیوانات را اعدام کنید

۱۶م دیماه ،

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

پدر دختر جوان هندی کە قربانی تجاوز گروهی در این کشور شده بود، از دادگاه خواست تا برائ قاتلان دخترش حکم اعدام در نظر گرفته شود.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ این دختر جوان کە روز شانزدهم دسامبر از سوی شش مرد مورد تجاوز قرار گرفته بود، به سبب شدت جراحات در گذشت.

خاکستر وی نیز در مراسمی توسط پدرش به رود گنگ در جنوب هند سپرد.

وی می‌گوید: «من برائ این حیوانات درخواست حکم مرگ دارم. حتی فرد نوجوانی کە در این جمع بوده نیز کاری را انجام داده کە جای بخشش ندارد و در قوانین برائ مجازات وی نیز با اصلاحاتی ایجاد شود. می خواهم در رسیدگی به جرم این اشخاص سن آن‌ها در نظر گرفته نشود و همه آنها به خاطر عمل وحشیانه‌ای کە مرتکب شده‌اند به یک شکل مورد مجازات قرار گیرند.»

تاکنون پنج تن از متهمان کە بیش از هجده سال سن دارند از سوی دادگاه به طور رسمی به عنوان متهمان به تجاوز و قتل این دختر جوان معرفی شده‌اند. همچنین قرار است رسیدگی به اتهام ششمین عضو این پرونده کە کمتر از ۱۸ سال دارد در دادگاهی ویژه مورد رسیدگی قرار گیرد.

هند از جمله کشورهایی است کە آمار تجاوز در آن بسیار بالا است. آمار رسمی حاکی از آنست کە هر ۱۸ ساعت یک زن در دهلی نو مورد تجاوز قرار می‌گیرد.

تجاوز به این دختر جوان و مرگ وی اعتراض‌های گسترده‌ای را در این کشور به همراه داشته است. دولت هند در پی انتقادهای فراوان برنامه‌های تازهی را برائ افزایش حمایت از زنان در نظر گرفته است کە البته معترضان این اقدامات را کافی نمی‌دانند.


خبرگزاری انتخاب | entekhab.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ