پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در مقطع ارشد دانشگاه الزهرا

آموزش > عالی
دانشگاه الزهرا از دانشجویان ممتاز کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) دانشگاه‌ها که حائز شرایط استفاده از تسهیلات پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد هستند، تا 13 شهریور ماه ثبت نام می‌کند.

به گزارش  مهر، دانشگاه الزهرا اعلام کرد تمام دانشجویان ممتاز کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه‌ها که حائز شرایط استفاده از آیین نامه ارایه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره‌های تحصیلی بالاتر وزارت علوم تحقیقات و فناوری، می شوند، تا 13شهریور91 فرصت دارند نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک خود از طریق سایت سازمان سنجش و اموزش کشور به آدرسhttp://92.242.195.127/talent اقدام کنند.

علاقمندان برای اطلاعات بیشتر و مشاهده آیین نامه ارایه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر وزارت علوم تحقیقات و فناوری مورخ 2خرداد91 می توانند به سایت دانشگاه الزهراء به نشانی http://edu.alzahra.ac.ir مراجعه کنند.


RSS

تا این لحظه 3نظر ثبت شده
 1. زهرا گفت:

  باسلام من دانشجوی پژوهشگری ورودی 91هستم 131واحدگذرانده أم بامعدل 17.23ورتبه 3کلاسمونم میخواهم برای دانشگاه الزهرا درخواست ارشد بدون کنکور بدم، آیا امان پذیرش دارم؟ زمان ثبت نام کی هست؟
  باتشکر

 2. زهرا گفت:

  باسلام دقیقا زمان ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه الزهرا ازچه زمانی است؟شرایط ونحوه ی ثبت نام چگونه است؟
  باتشکر

 3. زهرا گفت:

  باسلام وخسته نباشید،به نظرم خیلی عالیه که دانشگاه الزهراظرفیت پذیرششو بالا برده چون امکان بیشتری برای کسانی که علاقمند به ادامه تحصیل دراین دانشگاه هستند وجود داره

  باتشکر

نظرتان را در مورد مطلب پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در مقطع ارشد دانشگاه الزهرا بنویسید