پرداخت خسارت مال ۳ باشگاه توسط ابومسلم

گردآوری توسط گروه ورزش ممتاز نیوز

باشگاه ابومسلم به دلیل لغو مسابقاتش باید خسارت ۳ باشگاه پیکان، یزدلوله و راهیان کرمانشاه را پرداخت کند.

سازمان لیگ در نامه‌ای به هیئت فوتبال استان خراسان و مدیر عامل باشگاه ابومسلم مواردی را به شرح زیر بیان کرد:

با توجه به مشکلات حقوقی و مالکیتی باشگاه ابومسلم در ابتدای فصل ۹۲-۹۳ و مطرح بودن این پرونده در وزارت ورزش و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و دستور مقامات فدراسیون مبنی بر تعویق مسابقات ابومسلم تا صدور رای مربوطه و با توجه به برنامه اعلام شده قبلی دیدارهای ابومسلم در سه هفته آغازین مسابقات لیگ دسته اول کشور، منجر به ایجاد هزینه‌های مالی بر سه باشگاه یزد لوله، پیکان و راهیان کرمانشاه گردیده است.

کمیته مسابقات سازمان لیگ این ضرر و زیان را تایید می‌کند قطعا هزینه‌های معقول و منطقی پذیرفتنی ایجاد شده با ارایه مستندات قانونی باشگاه‌های مربوطه باید توسط باشگاه ابومسلم پرداخت گردد.

بدیهی است کمیته مسابقات تا وصول مطالبات و خسارت‌های مالی ایجاد شده به سه باشگاه مورد نظر از ارایه هر گونه خدمات من جمله در نیم فصل مسابقات به باشگاه ابومسلم ( در صورت استنکاف از پرداخت خسارت وارده) معذور بوده و ضرر و زیان مورد تایید کمیته محترم انضباطی از طرق قانونی از تیم ابومسلم به نفع تیم‌های زیان دیده اخذ و پرداخت خواهد شد.

تاکید می‌گردد سه مسابقه معوقه باشگاه ابومسلم خراسان با باشگاه‌های یزد لوله، پیکان تهران و راهیان کرمانشاه برابر برنامه ارسالی به شماره ۱۱۰/۳۸۹۰ مورخ ۲۷ آبان در تاریخ‌های قید شده قطعا برگزار می‌گردد.


پورتال ایران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ