پردرآمدترین مردان و زنان هالیوودی + تصاویر

با فروش بسیار بالای سری فیلمهای گرگ و میش در طی چند سال گذشته به دست آوردن این عنوان خیلی هم دور از انتظار نبود! به گزارش ممتازنیوز کریستن استوارت و رابرت پتینسون را به عنوان پردرآمدترین بازیگران هالیوود که فیلم های چندگانه ی آنها فروش خوبی داشته است، انتخاب کرد.

کریستین استوارت با درآمدی بالغ بر ۵۵،۸۳ دلار به ازای ۱ دلار که به او پرداخت می شود در صدر این لیست قرار گرفته است، پس از آن، آن هاتاوی با درآمد ۴۵،۶۷ دلار به ازای هر دلار پرداخت شده به او در مکان دوم دارد.

عکس

عکس

رابرت پتینسون هم با درآمد ۳۹،۴۳ دلار به ازای هر دلار که به او پرداخت می شود در مکان سوم قرار گرفته است، قابل ذکر است درآمد پتینسون از این بیشتر است اما در این رده بندی برای استوارت و پتینسون فقط فیلم گرگ و میش در نظر گرفته شده است.

عکس

دانیل رادکلیف، هری پاتر جادوگر، با درآمد ۳۴،۲۴ دلار برای هر دلار پرداختی به او در رده ی چهارم قرار دارد، ستاره ی فیلم های ترانسفورماتور شیا لوبوف با درآمد ۲۹،۴۰ دلار به ازای هر دلار پرداخت شده به او در رده ی پنجم قرار گرفته است.

عکس

پس از اینها بازیگرانی چون رابرت داونی جونیور (۱۸٫۷۴ به ازای هر دلار)، مت دیمون (۱۵٫۸۳ به ازای هر دلار )، کیت بلانشت (۱۵٫۱۷ به ازای هر دلار)، مریل استریپ (۱۳٫۵۴ به ازای هر دلار ) و جانی دپ (۱۲٫۴۸ به ازای هر دلار) در رده های ششم تا دهم قرار گرفته اند.

طبقه بندی: اخبار سینما هالیوود   |   تعداد بازدید: ۱۰۳ نفر   |   تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ تیر
برچسب: , jazab, دانیل رادکلیف, رابرت داونی جونیور, رابرت پتینسون, پردرآمدترین زنان هالیوود, پردرآمدترین مردان هالیوود, پردرآمدترین های هالیوود, کریستین استوارت


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن