پرونده پورمحمدی به دادگاه ویژه روحانیت رفت

سخنگوی قوه قضاییه:

خبرگزاری پانا: سخنگوی قوه قضائیه در مورد پرونده حجت الاسلام پورمحمدی گفت: برای وی قرار منع تعقیب صادر شده و بیگناه است ولی دستگاه شاکی می‌تواند پیگیری کند.

به گزارش خبرگزاری پانا،حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای امروز در سی و هفتمین نشست خبری در مورد علت اطاله دادرسی پرونده شهردار تهران از سال ۸۸ تا کنون مبنی بر توهین به اعضای دولت گفت: درباره پرونده شکایت از شهردار تهران باید بگویم که وزارت اطلاعات آن زمان تحقیقی نکرده است.

وی در ادامه درباره پرونده “پور محمدی” رییس سازمان بازرسی کل کشور، تصریح کرد: در مورد پورمحمدی باید بگویم که شکایت شد و به دادگاه ویژه روحانیت رفت. دادسرا وی را دعوت کرد که او بر خلاف برخی به جای هیاهو و فضا سازی در رسانه ها به دادسرا رفت. قرار منع تعقیب صادر شد و بر اساس رای دادگاه وی جرمی مرتکب نشده است.

دادستان کل کشور در مورد نبودن مصادیق مشخص جرایم امنیتی در قانون گفت: قانون ما مصادیق متعددی را از امنیت داخلی و خارجی دارد که می توان در قانون مجازات اسلامی مشاهده کرد. ولی اگر کسی ابهامی دارد می تواند سوال کند. اگر برداشت از ماده قانونی دارد راه حل دارد. اینکه می گویید چرا برخی ها فضا سازی می کنند می گویم اجازه دهید دستگاه قضایی کار خود را در فضای بدون جار و جنجال مطرح کند. قانون ما مشکل تعریف جرم امنیتی ندارد.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ