پرویزیان سکاندار بانک سینا شد

گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز

بینا: مراسم تودیع و معارفه عبدالناصر همتی و کورش پرویزیان مدیران سابق و تازه بانک سینا برگزار شد.

مراسم معارفه کوروش پرویزیان به عنوان مدیرعامل بانک سینا و تودیع عبدالناصر همتی مدیرعامل سابق بانک با حضور رئیس، معاونین و مدیران بنیاد مستضعفان، جمعی از معاونین و مدیران ارشد وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی، مدیران عامل بانک‌ها، سازمان حسابرسی، بورس و اوراق بهادار و همچنین اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و سرپرستان مناطق بانک سینا برگزار شد.

در ابتدای این نشست همتی ضمن تبریک انتصاب دکتر پرویزیان به سمت مدیرعامل بانک سینا، ابراز امیدواری کرد که مدیرعامل تازه با اتکا به تجارب ارزنده خود در راستای پیشبرد و پیشرفت بیشتر بانک گام‌های موثرتری بردارند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: عملکرد بنده، رساندن بانک سینا به جایگاه فعلی بوده که این امر مرهون کمک همکاران و حمایت های ویژه اعضای هیئت مدیره بانک است و به همین مناسبت از همه کسانی که در این راه همراهی کرده‌اند قدردانی می‌کنم.

براساس این گزارش، پرویزیان نیز با اشاره به این که بانک سینا در طول این سال‌ها به صورت مستمر و متوازن به حرکت رو به رشد خود ادامه داده، تصریح کرد: سعی ما تداوم این روند با مساعدت همکاران و کسب موفقیت های بیشتر برای بانک سینا خواهد بود.

مدیرعامل بانک سینا همچنین ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل بیشتر و مستمر شبکه بانکی، اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش تحقق یابد و بانک سینا به عنوان جزیی از نظام بانکی متناسب با سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای رشد و بالندگی اقتصاد میهن اسلامی گام‌های جدی تری بردارد.

رئیس بنیاد مستضعفان از دیگر سخنرانان این مراسم بود که ضمن قدردانی از زحمات دکتر همتی، وی را مدیری توانمند خواند و گفت: علاقمندی به توسعه منابع انسانی و به کارگیری تکنولوژی در فعالیت ها از خصیصه های بارز ایشان است که این امر می‌تواند زمینه خوبی برای استفاده از ظرفیت ها و توانایی های انباشته بانک ملی باشد.

محمد فروزنده با تقدیر از تلاش‌های اعضا و رئیس هیئت مدیره بانک سینا، بر توسعه منابع انسانی و جوان‌گرایی همچون قبل تاکید کرد و گفت: بانک سینا طی سالیان متمادی کمترین تغییرات را در سطح مدیریتی نسبت به سایر بانک‌ها داشته و تداوم این روند از طریق به کارگیری توان نیروهای با حمیت و جوان شاغل در بانک سینا ضروری است.


شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ