پرویز مظلومی، جدی‌ترین گزینه سرمربیگری مس – اخبار ورزشی

به گزارش خبرآنلاین؛پس از این مسابقه حرف های ابراهیم قاسمپور مربی تیم مس نیز وضعیت روحی هواداران مس را ملتهب تر از همیشه کرد و سبب شد رابطه کرمانی ها و قاسمپور به بدترین شکل خود درآید.

سرمربی تیم مس پس از این بازی بازهم به هواداران مس در ورزشگاه حمله کرد و این بار تمام کسانی که علیه او شعار دادند را اراذل و اوباش خواند و حتی تلاش خبرنگاران برای کم کردن افرادی که به این صفت قاسمپور مبتلا شده بودند نتیجه نداد و مربی مس بر اینکه این اراذل و اوباش اکثریت ورزشگاه را تشکیل می دادند پافشاری نمود!
آن هم در حالی که مس در یکی از بازی هایی که به صورت سنتی همواره برنده آن بود، یک باخت خانگی به شدت تاسف بار را کسب کرد و حالا بازهم اختلاف امتیاز این تیم با پائین جدول به حداقل ممکن رسیده است. در این شرایط معمولا یک مربی نباید انتظار داشته باشد که هواداران او را روی سر خود بگذارند و فریاد حلوا سر دهند.
قاسمپور که می توانست پس از این بازی با لحنی آرام تر فرصت جبران اشتباه را در بازی های بعد برای خود همچنان حفظ کند بازهم با ادبیاتی دور از شان یک مربی حرفه ای به هواداران تیمش حمله کرد. در این شرایط به نظر نمی رسد که قاسمپور دیگر شانسی برای ادامه کار کردن در کرمان داشته باشد. او که برای گرفتن تمام مبلغ قرارداد خود از باشگاه مس اصلا به استعفا نیز فکر نخواهد کرد، پس از برکناری حسن واحدی خیلی علاقه مند است که او را نیز از مس به نوعی اخراج کنند و برای همین شاید برروی این نوع مصاحبه های خود بیشتر هم تاکید داشته باشد.
با وجود این مسئله ظاهرا برای انتخاب جانشین قاسمپور نیز اقدامات عملی آغاز شده است و گفته می شود که شب گذشته حتی با پرویز مظلومی و محمد مایلی کهن تماس های تلفنی هم برقرار شده است تا به نوعی برنامه آن ها برای باشگاه مس کسب شود. مایلی کهن که از چندی پیش متوجه شده بود با آمدن گروه مدیریتی سایپا به مس شانس نشستن روی نیمکت این تیم را دارد، خیلی روی پیشنهاد تیم نفت آبادان پافشاری نکرد و ترجیح می دهد که در کنار دوستان خود در کرمان کار کند. اما چند سال پیش که بحث حضور مایلی کهن در کرمان شده بود با شدیترین واکنش ممکن در کرمان روبرو شد و هواداران مس اصلا از پیشنهاد آمدن حاجی به کرمان استقبال نکردند و این برای آمدن مایلی کهن به کرمان قطعا مشکل زا خواهد بود. مظلومی نیز که در مصاحبه های چند روز گذشته خود نشان داد نزدیک تر از همیشه به باشگاه مس است، منتظر نهایی شدن تکلیف قاسمپور و مس است تا اوکی نهایی برای آمدن به کرمان را بدهد. هواداران مس نیز بار دیگر در جریان بازی مس و ملوان او را تشویق کردند و شاید این موضوع روی انتخاب مربی بعدی مس نیز تاثیر داشته باشد.
 

۲۵۱ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
بازنشر:ممتازنیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ