پریز برق خورشیدی

۰۷اردیبهشت،فاوانیوز : پریز خورشیدی یکی از بهترین ایده‌‌هایی است که تا به حال برائ استفاده از انرژی خورشیدی ارائه شده است.

به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس ، استفاده از انرژی خورشیدی این روزها به عنوان هدف اصلی همه طراحان شناخته می گردد. بسیاری از طراحان همیشه به دنبال راهی برائ استفاده بهینه از این انرژی درحال گذر بوده اند.

در میان همه طرح هایی که تا به حال برائ استفاده از انرژی آفتاب ارائه شده است شاید طرح پیشنهادی ” Kyuho Song” شاید جالب ترین باشد. او توانسته است یک پریز برق خورشیدی با حالتی جالب طراحی کند.

این پریز انرژی خورشید را به برق تبدیل می کند ولی برائ آنکه از آن استفاده کنید تنها لازم است پریز را به شیشه بچسبانید تا با این کار نور خورشید به سلول های پشت آن خورده و برق را برائ شما تولید کند.

این دستگاه بسیار ساده است چرا که با یک تیوپ خاص به شیشه میچسبد. تنها کاری که شما لازم است انجام دهید اتصال دوشاخه و استفاده از برقی است که به راحتی به دست می آید.

این پریز برق در صورت تولید انبوه می تواند یکی از بهترین و سبزترین ایده هایی باشد که تا به حال ارائه شده است چرا که هیچ دستگاهی تا به امروز به این آسانی انرژی تبدیل شده خورشید را در اختیار شما قرار نمی دهد.
 
فاوا نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ