پزشکیان: شعار من در صورت کاندیداتوری ‘عدالت و قانون’ خواهد بود

۱۵اردیبهشت،

مسعود پزشکیان کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شعار انتخاباتی اش را در صورت کاندیدا شدن ” عدالت و قانون ” خواند و در عین حال گفت: تصمیم گیری من به کاندیداهایی که در صحنه انتخابات حضور دارند نیز مرتبط است ، نمی توانم چیزی بگویم من برائ انتخابات مجلس هم در آخرین روز، ثبت نام کردم.

پزشکیان نماینده دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی که سابقه تصدی وزارت بهداشت و درمان دولت اصلاحات را در پرونده کاری خود دارد، از سوی جمعی از هواداران و علاقمندان خود برائ کاندیداتوری در این دوره از انتخابات دعوت شده است.

وی هنوز تصمیم خود برائ کاندیداتوری را اعلام نکرده است اما وقتی از او در این باره سوال می گردد جوابش این است که همچنان در حال فکر کردن است و عجله ای برائ تصمیم گیری ندارد و باید شرایط را به خوبی بسنجد.

پزشکیان در پاسخ به این سوال که اگر وی به تصمیم قطعی برائ کاندیداتوری برسد اما خاتمی با آن مخالفت کند، چه خواهد کرد؟ گفت: آقای خاتمی به این کارها چکار دارد؟ ممکن است پشتیبانی نکند، اما آقای خاتمی با چه کسی تا حالا مخالفت کرده است؟

پزشکیان گفت: من هنوز تصمیم نگرفتم که بیایم ، نمی دانم اگر تصمیم بگیرم این موضوع را با آقای خاتمی درمیان می گذارم و نظرش را می پرسم یا خیر، بنابراین نمی توانم به شما پاسخ قطعی بدهم.

پزشکیان با اشاره به آخرین ملاقاتش با خاتمی که دو ماه پیش انجام شده است گفت: در دیداری که با آقای خاتمی داشتم هیچ بحث انتخاباتی مطرح نشد. من هم در این مدت با کسی صحبت و مذاکره ای نداشتم و کسی هم با من مذاکره ای نکرده است.

وی گفت اگر کاندیدای انتخابات شود ، مهمترین اصلی را که مورد تاکید و پی گیری قرار می دهد “شعار عدالت و قانون” خواهد بود.

۲۷۲۱۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *