پس از “کافه سینما” و “کافه بازی”، “کافه موسیقی” هم آمد! / خانم‌ها و آقایان هنر ایران زمین، حالا به سومین کافه‌ی ما دعوت دارید + سرمقاله علی معلم و امیر قادری برای سایت تازه

پنجشنبه, ۰۱ تیر ساعت ۱۴:۴۰ کافه سینما

فرستادن به ایمیل چاپ

+ ۶۷

+ ۱۲

کافه سینما- پس از گشایش دو پایگاه خبری تحلیلی کافه سینما و کافه بازی با اجتماع علاقه‌مندان هنر و فن‌آوری، اینک سومین کافه اینترنتی هنری به مجموعه سایت‌های مجازی ایرانی افزوده شد. (به نشانی caffemusighi.com) مدیران کافه موسیقی (علی معلم و امیر قادری) در پیشانی این سایت که با همکاری جمعی از جوانان فعال در حوزه‌ی موسیقی پا گرفته و به بحث پیرامون رویدادهای موسیقی ایران و جهان و تحلیل موسیقی‌های مختلف می‌پردازد، آورده‌اند:

به مناسبت آغاز فعالیت کافه‌موسیقی

شعر جانِ جهان

«کاشکی این دنیا مثل یک جعبه موسیقی بود، همه‌ی صداها آهنگ، همه‌ی حرف‌ها ترانه.»

«دلشدگان»، علی حاتمی

موسیقی جانِ جهان است. خلاقیتِ محض. شکوهِ محض. راه اصلی ارتباط عالمِ ماده با عالمِ معنا، بی‌هیچ واسطه‌ای.

موسیقی اصیل و زیبا ستایشگرِ خالقِ جهان است. از او می‌آید. از ترانه‌هایی که او سراییده، از نغمه‌هایی که او پراکنده. اکنون و پس از باز شدن پنجره‌ی دو کافه سینما و کافه بازی، اینک گشوده شدن دربِ کافه موسیقی قطعه‌ای دیگر از ارتباط ما با شما را می‌نوازد. در کافه موسیقی شما هم شریک هستید. این مکانی است برای حضور مجازی شما در جهت تقویت موسیقی ناب، ترانه‌ی ناب و در ستایش هنرمندان خلاق. اینجا محل ارتباط شما با اهل موسیقی، محل ملاقات اهل موسیقی با شما و لذت بردن از یک فهم مشترک است. به امید روزهای بهتر برای موسیقی سرزمین‌مان.

علی معلم – امیر قادری

Tags:

افزودن نظر

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان


کافه‌سینما-سینمای ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *