پشت پرده حرف‌های کاپیتان زردپوشان/ منظور عقیلی بعضی از مسئولان سپاهان می باشند؟

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – هادی عقیلی مدافع ملی‌پوش سپاهان در صحبت‌های اخیر خود به وجود بعضی از حاشیه‌های داخلی در این باشگاه اشاره کرده است.

آریا صالحی: هادی عقیلی در سپاهان یک بازیکن مهم محسوب می‌شود و او با توجه به سابقه‌ای که در این تیم دارد، نسبت به اتفاقاتی که در باشگاه سپاهان می‌افتد اشراف کامل دارد.
به گزارش ممتازنیوز ؛او در مصاحبه‌های اخیر خود تاکید کرده که بعضی‌ها از داخل باشگاه سمپاشی می‌کنند و این مشکلات باید هر چه زودتر برطرف شود.عقیلی اما اشاره مستقیمی به منظور حرف‌هایش نکرده تا این طور استنباط شود که منظور او اتفاقات و تحرکاتی است که در باشگاه سپاهان رخ می‌دهد.

در روزهای قبل تعدادی از مسئولان این باشگاه قصد دارند در مورد مسائل فنی اظهارنظر کردند و همین موضوع حساسیت‌هایی را به بین بازیکنان ایجاد کرده است. به عنوان مثال یکی از مسئولان سپاهان موافق استفاده از بعضی از بازیکنان در ترکیب ثابت است و معتقد است گروهی دیگر نباید برای این تیم بازی کنند. این مسائل به گوش بازیکنان می‌رسد و به نوعی تیم را دچار مشکل می‌کند. حالا باید منتظر ماند و دید که عقیلی چه زمانی به طور شفاف منظورش را بیان خواهد کرد.

۲۵۲ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *