پلی‌آف والیبال در تهران و ورامین برگزار می‌شود

۱۳م اسفند ،

در پی اعلام فدراسیون والیبال در خصوص برگزاری مسابقات پلی‌آف لیگ برتر در سالن ۱۲ هزار نفری به منظور برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از بروز حواشی بازی‌های قبل، در پی اعتراض تیم‌های متین و پیکان به این موضوع، فدراسیون والیبال با توجه به مقررات اعلام شده، تصمیم نهایی در این خصوص را منوط شورای تامین استان تهران واگذار کرد.

به گزارش فارس، صبح امروز، دوشنبه ۱۴ اسفند استانداری تهران با ارسال نامه‌ای اعلام کرد که شورای تامین استان تهران مسئولیت تامین امنیتی، حفاظتی و ترافیکی این مسابقات در سالن‌های شهید گل عباسی ورامین و خانه والیبال تهران را بر عهده می‌گیرد تا این مسابقات روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه در این دو ورزشگاه برگزار شود.

به این ترتیب بازی سوم از مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال برای معرفی تیم‌های فینالیست روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه به طور همزمان در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در تهران و ورامین برگزار می‌شود.

در تهران تیم پیکان تهران میزبان کاله مازندران است و در ورامین هم تیم متین ورامین از سایپا البرز میزبانی می‌کند.

این در حالی است که ورامینی‌ها پیش از این اعلام کرده بودند که اگر بازی در سالن ۱۲ هزار تفری آزادی برگزار شود از حضور در این مسابقه انصراف خواهند داد. به این ترتیب فدراسیون والیبال از موضع خود کوتاه آمد و پذیرفت که بازی سوم پلی‌آف در ورامین و تهران به انجام برسد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ