پنجره نظامی علیه تهران بسته شد

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

«جامعه جهانی و ایران در مسیر رسیدن به توافقی میانه دربارهٔ برنامه هسته ای جمهوری اسلامی می باشند که به هر دو طرف اجازه خواهد داد، ادعای پیروزی کنند و در نهایت به ایران اجازه خواهد داد به کشوری هسته ای تبدیل شود.»

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست (jpost) ضمن اخطار نسبت به موفقیت آمیز بودن مذاکرات ایران و ۱+۵، تاکید می کند که زمان حمله نظامی علیه ایران قبل و رژیم صهیونیستی توانایی چنین اقدامی را ندارد.

  این روزنامه به نقل از یک کارشناس صهیونیست نوشت: به احتمال بسیار برنامه هسته ای ایران و مذاکرات هسته ای این کشور به توافق خواهد انجامید. پنجره اقدام نظامی موثر علیه تاسیسات هسته ای ایران بسته شده است و اسرائیل و دیگر کشورهای منطقه باید در فکر این باشند که چگونه یک ایران هسته ای را مهار کنند.

  در ادامه این گزارش آمده است: جامعه جهانی و ایران در مسیر رسیدن به توافقی میانه دربارهٔ برنامه هسته ای جمهوری اسلامی می باشند که به هر دو طرف اجازه خواهد داد، ادعای پیروزی کنند و در نهایت به ایران اجازه خواهد داد به کشوری هسته ای تبدیل شود.

 کارشناس جروزالم پست می افزاید: عملیات نظامی اسرائیل علیه ایران سال ها قبل امکان پذیر بود، اما اکنون این موقعیت به کلی از دست رفته است.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ