پوستر “بوسیدن روی ماه” رونمایی شد

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین پوستر فیلم سینمایی “بوسیدن روی ماه” به کارگردانی همایون اسعدیان و تهیه کنندگی منوچهر محمدی یک ماه قبل از آغاز اکران عمومی فیلم رونمایی شد.

 

بهزاد خورشیدی طراح صاحب سیمرغ جشنواره فیلم فجر و تندیس جشن خانه سینما، پوستر این فیلم سینمایی را طراحی کرده است. او برای این پوستر از تصاویر شخصیت های اصلی داستان و المان های اصلی که در فیلم موجود است، بهره برده است.
“بوسیدن روی ماه” با شعار پیشکش سینمای ایران به مادران ایرانی از ۵ مهرماه در سرگروه سینما آزادی به نمایش عمومی در می آید.

 

میرزاخانی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان درباره جشنواره فیلم مقاومت گفت:رویکرد جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس به موضوع قابل تحسین است چرا که این امر تاکنون، مغفول مانده بود و واقعا، جای تشکر دارد.

وی افزود: برگزاری جشنواره دفاع مقدس یکی از ضروریات است و هرچه در این راه گام برداریم شاید، بتوانیم تنها گوشه ای از زحمات بچه های جنگ را جبران کنیم.

  

وی معتقد است ابتدا باید در زمینه تولید فعالیت کنیم. جشنواره ای با این عظمت می تواند نیروی محرک خوبی برای فیلمسازان باشد. پیشنهاد من این است که برگزاری جشنواره در حد استاندارد بین المللی باشد اما قبل از برگزاری در زمینه تولید فیلم سرمایه گذاری و اقدام کند.

 

وی ادامه داد: اینکه شنیدم جشنواره دفاع مقدس در امر شهدای ترور اقدام کرده و نگذاشته این امر مغفول بماند بسیار قابل تحسین است و جای تشکر دارد.

 

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران معتقد است متاسفانه چه در حوزه دفاع مقدس چه در حوزه‌های دیگر در فقر فیلمنامه به سر می بریم و برای این مقوله باید برنامه ریزی های جدی تری کنیم. برگزاری جشنواره دفاع مقدس یکی از ضروریات است و هرچه در این راه گام برداریم شایدبتوانیم تنها گوشه ای از زحمات بچه های جنگ را جبران کنیم.
 


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ