پیروزی تیم ملی والیبال نوجوانان در دومین دیدار جام نهم

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از واحد مرکزی خبر در تاریخ شنبه ۶ آبان ۹۱،

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین بازی خود در نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان اسیا با اقتدار موفق iبه شکست چین تایپه شد.

به گزارش تفسیری گروه ورزشیممتازنیوز، تیم والیبال نوجوانان ایران عصر امروز در مرحله دوم جام نهم در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران iبه مصاف چین تایپه رفت.
ملی پوشان نوجوان کشورمان در این دیدار که از ساعت ۱۷ آغاز و iبه مدت یک ساعت و ۱۰ دقیقه ادامه داشت، در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۱۰ iبه پیروزی رسیدند. نوجوانان ایران با ترکیب بازی اول خود شامل جواد حکمتی، عباس جعفری، اکبر ولایی، سهند اله وردیان، رحمان تقی زاده، محمد جواد معنوی نژاد)سرگروه) و هادی سید نیازی (لیبرو) بازی در برابر چین تایپه را آغاز نمودند. در ست اول این دیدار، تیم ایران آغازی خوب داشت، اما ترس از بازی با تیم های شرق آسیا سبب شد با تیم چین تایپه تا امتیاز ۱۰ iبه صورت برابر پیش بیاید. ملی پوشان ایران از این امتیاز iبه بعد ترسشان از تیم های شرق آسیا ریخت و با ارائه یک بازی هماهنگ از چین تایپه پیشی گرفتند تا در نهایت ۲۵ بر ۲۱ iبه پیروزی رسیدند. تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ست دوم را نیز iبهتر از ست اول آغاز نمود iبه گونه ای که وقت استراحت اول و دوم را iبه ترتیب با امتیازهای ۸ بر ۴ و ۱۶ بر ۸ از آن خود نمودند. در این ست رحمان تقی زاده و سهند اله وردیان نیز عالی کار نمودند. در این ست چین تایپه حرفی برای گفتن نداشت و ۲۵ بر ۱۲ مغلوب ملی پوشان ایران شد.
  نوجوانان ملی پوش کشورمان ست سوم را با اقتدار آغاز نمود iبه گونه ای که تا امتیاز هشت بر صفر پیش رفت. وقت استراحت دوم نیز ۱۶ بر ۵ برای ایران iبه دست آمد. تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در نهایت این ست را نیز ۲۵ بر ۱۱ iبه پیروزی رسید تا یک برد شیرین سه بر صفر برای ایران در این دوره از رقابت ها رقم زنند. تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان امروز چهره ای متفاوت از خود iبه نمایش گذاشتند. 
اکثر کارشناسان حاضر در سالن والیبال با دیده تحسین iبه این تیم نگریستند و اگر در ذهن خود نگرانی در مورد آینده تیم والیبال نوجوانان داشتند، برطرف شد. زیرا چین تایپه تیم ضعیفی نبود اما در برابر ایران کاری نتوانست انجام دهد.تیم ملی والیبال نوجوانان ایران فردا یکشنبه ساعت ۱۶ در دومین بازی مرحله دوم جام نهم iبه مصاف کره جنوبی می رود. داورانی از کشورهای استرالیا و چین iبه ترتیب iبه عنوان داور اول و دوم دیدار تیم های والیبال نوجوانان ایران و چین تایپه را قضاوت نمودند.
“محمدرضا داورزنی” رییس فدراسیون والیبال نیز iبه همراه دیگر مسئولین این فدراسیون بازی ایران با چین تایپه را از نزدیک تماشا نمودند./ق


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ