پیروزی شیرین پرسپولیس در حافظیه

۱۰م دیماه ،

تیم پرسپولیس از ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظیه شیراز و در حضور ۱۰ هزار و ۵۰۰ تماشاگر ( بنا به اعلام بلندگوی ورزشگاه) به مصاف فجرسپاسی رفت کە با نتیجه ۲ بر صفر پیروزی رسید.

به گزارش فارس،غلامرضا رضایی در ثانیه ۱۲ و کریم انصاری‌فرد در دقیقه ۲۶ برائ پرسپولیس گلزنی کردند. فجرسپاسی در نیمه دوم حملاتی انجام داد اما این تیم کە بازیکنانی بسیاری را در نیم فصل دوم از دست داده زور گلزنی نداشت.

گل غلامرضا رضایی سریع‌ترین گل لیگ دوازدهم را در این مسابقه به ثمر رساند.

محسن قهرمانی داور مسابقه بود.

فجرسپاسی ۲۴ امتیاز باقی ماند و پرسپولیس ۲۵ امتیازی شد و توانست به رده نهم برسد. سرخپوشان بعد از مدت ها توانستند رتبه خود را تک رقمی کنند.

ترکیب فجرسپاسی:

وحید شیخ‌ویسی، امید خلیلی، سعید قزلکچی، محمد آفند( از دقیقه ۳۵ محمد انصاری)، علیرضا جلیلی، حسین کاظمی( از دقیقه ۶۶ سید حسین کریمی)، هادی ایمانی، امین جوکار، جابر انصاری، مسلم فیروز آبادی( از دقیقه ۸۳ امین شجاعیان) و سیدمحمدرضا حسینی

سرمربی: محمود یاوری

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون،سید جلال حسینی،رضا نورمحمدی،حسین ماهینی،رضا حقیقی، مارکو پروویچ( از دقیقه ۸۱ عادل کلاه کج)، امیرحسین فشنگچی، علی کریمی( از دقیقه ۷۸ مهدی مهدوی‌کیا)،غلامرضا رضایی، محمد نوری و کریم انصاری فرد( از دقیقه ۸۷ هادی نوروزی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

صبا و ذوب‌آهن امتیازات را تقسیم کردند

دیدار تیم‌های صبای قم و ذوب‌آهن اصفهان از هفته نوزدهم لیگ برتر با نتیجه تساوی به پایان رسید.

تیم‌های صبای قم و ذوب‌آهن از ساعت ۱۴ در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به مصاف هم رفتند کە این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

با این نتیجه صبا ۲۵ و ذوب‌آهن ۱۶ امتیازی شد.

میلاد نوری در دقیقه ۴۴ یک ضربه پنالتی را برائ صبا از دست داد.

 


IRIBNews RSS TopNews
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ