پیشنهاد ۵ میلیون یورویی استوا بخارست رومانی به کریم انصاری‌فرد/دورتموند مشتری تازه شماره ۹

۱۰م آذر ،

rouholla vahdati (7 of 10).jpg

کریم انصاری‌فرد سه پیشنهاد خوب از اروپا دارد. این مطلبی است که یک پایگاه اینترنتی رومانیایی امروز (جمعه) به آن پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پایگاه اینترنتی رومانیایی “استار” امروز در گزارشی به پیشنهاد هنگفت تیم فوتبال استوا بخارست این کشور به کریم انصاری‌فرد مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس اشاره کرده و مدعی شده که این بازیکن ایرانی از دو باشگاه دورتموند و سلتیک هم پیشنهادهای خوبی دارد.

در این گزارش آمده است، باشگاه استوا بخارست موفق شد با ارائه پیشنهادی ۵ میلیون یورویی به مهاجم ایرانی گوی سبقت را در رقابت برای جذب این بازیکن از باشگاه‌های دورتموند و سلتیک برباید.

سایت استار همچنین نوشت: انصاری‌فرد مهاجم ۲۲ ساله‌ای است که در اروپا تیم‌های بسیاری خواهان به خدمت گرفتن او می باشند. حتی استوا بخارست حاضر شده بود برای نیم فصل قرارداد قرضی به او ۲۰۰ هزار یورو بپردازد و پس از آن پیشنهاد خرید دائم را هم با او در میان بگذارد. با این وجود تا به حال مسوولان باشگاه پرسپولیس با این پیشنهادها موافقت نکرده‌اند. آنها حتی پیشنهاد ۵ میلیونی دورتموند برای “جواهر” خود را رد کرده‌اند.

این پایگاه اینترنتی با استناد به گزارش‌های دو پایگاه معتبر بلیچر و اکسپرس نوشته است: انصاری‌فرد یکی از تازهترین استعدادهای حال حاضر فوتبال دنیاست که با وجود سن کمی که دارد تا به حال برای تیم‌های باشگاهی و امید و بزرگسالان ایران بیش از ۲۰۰ بازی حرفه‌ای انجام داده است. همچنین انصاری‌فرد در تابستان امسال از اورتون انگلیس پیشنهاد داشت که به سبب تمام نشدن دوران سربازی‌اش نمی‌توانست از ایران خارج شود.

البته این پایگاه اینترنتی رومانیایی در گزارش خود به اشتباه عکسی از محمد قاضی دیگر مهاجم پرسپولیس را در کنار متن قرار داده است!

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ