پیگیری توهین‌ به بازیگر قلاده های طلا

فارس: «علیرام نورایی» پس از بی‌احترامی و توهین «باران کوثری» به وی، در حال پیگیری قانونی این ماجرا است. 

در جریان ساخت و نمایش فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» که سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران محسوب می‌شود و موضوع آن به انتخابات سال ۸۸ برمی‌گردد، هجمه‌ها و فشار‌های زیادی علیه بازیگران و عوامل این فیلم در فضاهای مجازی و حقیقی شد. 

یکی از این بازیگران «علیرام نورایی» بود که به روش‌های مختلف مورد بی‌احترامی و فحاشی افراد چهره و غیر چهره قرار گرفت. 

چندی پیش در جریان جمع‌آوری کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی توسط هنرمندان، خبر درگیری «کمال تبریزی» – کارگردان فیلم سینمایی مارمولک – با «علیرام نورایی» – بازیگر سینما – روی خروجی‌ رسانه‌ها قرار گرفت و این بازیگر در توضیح ماجرا صراحتا گفت که «کمال تبریزی  وی را از محل جمع‌آوری کمک به زلزله زدگان اخراج کرده است. 

این درگیری‌ها به همین جا ختم نشد و چند روز پیش «باران کوثری» – بازیگری که در جریان انتخابات ریاست جمهوری اخیر، فعالیت‌های سیاسی زیادی در حمایت از جریان فتنه داشت – نیز با «علیرام نورایی» در تئاتر شهر درگیر و حتی مطرح شد که این اتفاق بیش از برخورد لفظی بوده و کار به نیروی انتظامی هم کشیده شده است. 

شنیده‌های خبرنگار سینمایی حاکی از آن است که «علیرام نورایی» بازیگر سینما و تلویزیون، در حال پیگیری قانونی این اتفاقات و درگیری‌هاست و قصد ندارد این توهین‌ها را بی‌پاسخ بگذارد.

فرهنگی هنری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ