چاقو کشی در تمرین پرسپولیس!

در انتهای تمرین امروز پرسپولیس چند نفر که از حالت عادی خارج بودند با سلاح سرد به مأموران ورزشگاه درفشی‌فر حمله‌ کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد.پس از این تمرین در هنگامی که مأموران حراست ورزشگاه قصد داشتند هواداران را به بیرون از ورزشگاه بفرستند ۴ نفر از هواداران که از حالت عادی خارج بودند با سلاح سرد به مأموران حراست ورزشگاه درفشی‌فر حمله کردند اما خوشبختانه این موضوع با پادرمیانی برخی از افراد ختم‌ به خیر شد.

-محسن عاشوری در ابتدای تمرین امروز از ژوزه بابت اینکه در کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز حضور پیدا نکرده عذرخواهی کرد. وی گفت دلیل این کارش بی‌اطلاعی بوده است.

– با اعلام کادر فنی پرسپولیس تمرین فردای این تیم پشت درب‌های بسته و فقط در یک نوبت بعدازظهر برگزار می‌شود.

– اما در تمرین امروز نکته جالب رونمایی از ماشین پورشه محمد قاضی بود که این موضوع به شایعاتی مبنی بر اهدای این خودرو از طرف باشگاه افزود.

-بازیکنان پرسپولیس هم در هنگامی که قصد ترک ورزشگاه درفشی‌فر را داشتند با حمله برخی از هواداران مواجه شدند. همین موضوع مشکلاتی را برای بازیکنان به وجود آورد تا حدی که محسن بنگر در هنگام خروج از ورزشگاه ناگهان صندوق عقب ماشین وی توسط هوادارانش بالا رفت و هواداران قصد داشتند از صندوق عقب وارد ماشین بنگر و حسینی شوند اما این موضوع هم با پادرمیانی مسئولان باشگاه درفشی‌فر ختم به خیر شد.

tags

,اخبار جدید از پرسپولیس, اخبار ورزشگاه, اخبار ورزشگاه پرشپولیس, اخبار ورزشی, اخبارپیروزی, تمرین پرسپولیس, خبر ورزشی, خبرجدید ورزشی, خبرهایی درباره پرسپولیس, درباره پرسپولیس, درباره پیروزی, درمورد پرسپولیس, ورزشگاه درفشی‌فر, پرسپولیس, پیروزی

تاریخ ۱۸ تیر      

تعداد بازدید ۱      

موضوعاتاخبار روز ایران و جهان,اخبار ورزشی

     منتظر نظر شما هستیم !


مهدی موعود,ظهور۱۲,تصویر واقعی شیطان,دجال و فراماسونری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ