چفیه و انگشتر رهبر انقلاب بالاترین دارایی من است

بانوی کرمانشاهی قهرمان وشوی جهان گفت: بالاترین دارایی من چفیه و انگشتری است که از مقام معظم رهبری هدیه گرفتم.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، نماینده رهبر معظم انقلاب، امام جمعه کرمانشاه، سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف و استاندار کرمانشاه ظهر چهارشنبه با حضور در منزل بانوی قهرمان ووشو کار کرمانشاهی از وی تجلیل کردند.

مریم هاشمی در این دیدار اظهار داشت: بالاترین افتخار برای من رسیدن به خدمت مقام معظم رهبری و مدال افتخاری است که ایشان با سخنان و عنایاتشان به من هدیه دادند.

هاشمی گفت: بالاترین و ارزشمند ترین دارایی های من هم چفیه و انگشتری است که از حضرت آقا گرفتم و تا زنده باشم هم از آنها محافظت و نگهداری خواهم کرد و امیدوارم بتوانم بازهم به حضور ایشان مشرف شوم.

قهرمان کرمانشاهی ووشوی جهان با تشکر از نماینده رهبر انقلاب، فرمانده سپاه، امام جمعه و استاندار کرمانشاه گفت: من تنها خواسته ای که دارم دیدن دوباره حضرت آقاست و اگر در مسابقات المپیک قهرمان شدم خواسته من این است که یک قرآن به همراه دست نوشته ای از حضرت آقا از ایشان هدیه بگیرم.

وی افزود: مهم این نبود که بروم و مدال طلا کسب کنم بلکه با اهمیت تر از هر چیزی برای من حضور با حجاب کامل در رقابت ها و رساندن پیام حجاب و عفاف زن مسلمان ایرانی به گوش دنیا بود و خوشحالم که توانستم این کار را انجام دهم.

مریم هاشمی در سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه و در مسابقات اخیر ووشوی قهرمانی جهان در مالزی مدالهای خود را به رهبر انقلاب هدیه داد و مقام معظم رهبری نیز از ایشان به عنوان سفیر و پیام رسان زن مسلمان ایرانی به دنیا یاد کردند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ