چهاردهمین جلسه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور برگزار شد

فروردین ۱۳۹۹

با حضور دکتر جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری چهاردهمین جلسه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور برگزار شد.

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دکتر توفیقی در این جلسه بحث علوم قرآنی را مبحث بی منتهایی دانست و گفت: از علوم قرآنی به عنوان دانشی بیکران می توان درحوزه آموزش و پژوهش بهره گرفت.

وی افزود: وزارت علوم با تمام ظرفیت و توانش آمادگی دارد که از این کمیسیون، دستورجلسات و برنامه هایش حمایت کند و امیدواریم با همت عزیزان ، این تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه سبک زندگی قرآنی را طراحی کنیم ومردم از مفاهیم قرآن در زندگی دنیوی و اخروی استفاده کنند، محقق گردد . 

در این نشست گزارشی از عملکرد مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی و مرکز مدیریت حوزه های علمیه همراه با تصویب زمان بندی گزارش دهی دستگاهها و نهادهای عضو این کمیسیون ارائه شد.

همچنین تشکیل دو کمیته تخصصی گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی قرآنی وابسته به کارگروه توسعه آموزش عالی قرآنی کشور در این کمیسیون به تصویب رسید.

گفتنی است این جلسه با حضور دکتر حسین نادری منش معاون آموزشی وزیر علوم، دکتر ارسلان قربانی رئیس مرکز همکاری‌های علمی و بین‌المللی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم فرحانی معاون آموزشی مرکز مدیریت حوزه های علمیه، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی عماد معاون پژوهشی مرکز مدیریت حوزه های علمیه و جمعی از اعضای کمیسیون برگزار شد. /ح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ