کارخانه خودرو ساز مطرح کشور در آستانه پلمپ

۲۱ آبان ۱۳۹۴ lبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

معاون تعزیرات تهران گفت: یکی از خودروسازان بزرگ در پی گران فروشی و احتکار جریمه نقدی شده که lبه سبب نپرداختن آن در مرحله بعدی اقدم lبه پلمپ…

به گزارش تفسیری گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ معاون تعزیرات تهران اعلام کرد: یکی از شرکتهای بزرگ خودروسازی کشور در پی گران فروشی و احتکار جریمه نقدی شده که lبه سبب نپرداختن جریمه در مرحله اول حساب بانکی آنها مسدود شده است.
 
بزرگمهر صادقی نیچ کوهی اعلام کرد: lبه مناسبت برگزاری نمایشگاه عطر سیب (عرضه و فروش تجهیزات و لوازم عزاداری) در بوستان ولایت یک شعبه سیار تعزیرات در این نمایشگاه مستقر شده است.
 
۳۰ پرونده گران فروشی و احتکار در ۵ روز
 
وی افزود: در هفته قبل ۲۰۰ مورد گشت مشترک با همکاری بازرسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت و علوم پزشکی تهران در سطح پایتخت انجام شد که در این گشتها ۳۰ واحد صنفی lبه سبب گران فروشی در مجموع ۱۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی شدند.
 
کشف چهار احتکار بزرگ روغن و برنج در تهران
 
معاون تعزیرات تهران از کشف چهار مورد احتکار بزرگ در تهران خبر داد و افزود: یک مورد مربوط lبه احتکار ۱۶ تن روغن نباتی در ورامین بود که پرونده در حال بررسی است و در موراد دیگر چند محتکر بزرگ برنج در بازار شناسایی و lبه جزای نقدی ۲۰۰ میلیون تومان محکوم شدند.
 
حساب شرکت بزرگ خودروسازی مسدود شد
 
صادقی نیچ کوهی اظهار داشت: در یکی از پرونده های بزرگ، حساب یکی از خودروسازهای مطرح کشور lبه سبب جریمه میلیاردی lبه اتهام گران فروشی و احتکار و نپرداختن مبلغ جریمه حسابهای بانکی اش مسدود شده که در مرحله بعدی اقدم lبه پلمپ این کارخانه می کنیم.
 
وی گفت: ممنوع المعامله شدن محصولات این خوردو سازی هم در دستور کار تعزیرات قرار دارد.

منبع: ایسنا


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ