کارلا برونی-سارکوزی در تبلیغ جواهرات بولگاری +تصاویر

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

کارلا برونی-سارکوزی ۴۵ ساله در دوره ریاست جمهوری همسرش نیکولا سارکوزی بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲، بانوی اول فرانسه بود او حالا پس از شکست سارکوزی در آخرین انتخابات عمومی فرانسه، کم کم به حرفه مدلینگ خود در دنیای فشن و خوانندگی بازمی گردد

کارلا برای تبلیغات جواهرات لوکس بولگاری مدل شده است و با این جواهرات قیمتی، زیبایی پیچیده ایتالیایی-فرانسوی را که در دهه ۸۰ سبب شهرت او شد، منعکس می کند.

او در ۱۹ سالگی برای برندهای شنل، دیور، ژیوانشی و ایو سن لوران مدل بوده است. او ثروت و شهرت خود را از مدلینگ بدست آورد، ولی در حرفه اش ۱۰ سال وقفه ایجاد کرد و انرژی اش را روی موسیقی گذاشت.

 

او حالا پا جای پای جولین مور و ریچل ویز گذاشته است که قبلاً برای این برند لوکس مدل بوده اند.

او می گوید: «این برند جواهرسازی به نحوی برایم حس آشنایی دارد. تاریخچه رمانتیک و روح ایتالیایی آن به انسان شادی و زندگی می دمد و امیدوارم برایش افتخارآفرین باشم.»

کارلا در سال ۲۰۰۸ با سارکوزی ازدواج کرد و از آن به بعد او به عنوان بانوی اول فرانسه در نهایت شیکی و الگانس در انظار عموم ظاهر شد.

او در همان سال سومین آلبوم خود را منتشر کرد. بعد از این آلبوم ۵ سال طول کشید تا او چهارمین آلبومش را منتشر کند. در این سال ها او دخترش جولیا را در سال ۲۰۱۱ به دنیا آورد.

در آوریل ۲۰۰۹ او بنیاد کارلا برونی-سارکوزی را تأسیس کرد تا با بیسوادی مبارزه کند و برای جوانان و نوجوانان محروم، حمایت آموزشی تأمین کند.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ