کاریکاتور دکتر ظریف در حال پرواز

گردآوری شده توسط گروه تفریحات و سرگرمی خبرگزاری ممتازنیوز

طنز و کاریکاتور > طنز – سی‌امین شماره ماهنامه طنز و کارتون «خط‌خطی» همزمان با توافق هسته‌ای و با افزایش قیمت، انتشار یافت!

به گزارش خبرآنلاین، طرح جلد این شماره، به موضوع توافق هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ است و کاریکاتوری از چهره دکتر جواد ظریف را به تصویر کشیده است. مدیرمسئول در سرخط این شماره با اشاره به انتشار یافتن سی‌امین خط‌خطی نوشته است: «وقتی ما آمدیم؛ هنوز «دولت تدبیر و امید« نیامده بود ولی ما امیدوارانه در تدبیر کار خود بودیم. وقتی ما آمدیم؛ گرچه هنوز کاغذ در بازار کیمیا نشده بود و ناخن غول گرانی هنوز به نای ما نرسیده بود؛ اما باز هم آمدنمان به صرفه نبود. وقتی ما آمدیم؛ هنوز بسیار‌ها احساس وظیفه نکرده بودند که بیایند و در شرایط آن روزگار شما را بخندانند. وقتی ما آمدیم؛ ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود!»

‌

سردبیر خط‌خطی نیز در ته خط این شماره مانند مدیر مسئول به مشکلات مالی اشاره کرده و نوشته است: «به خودمان تعهد داده‌ایم که دست به زانوی خودمان بگیریم و مستقل باشیم و برای مردم بمانیم و حرف مردم را بزنیم و دستمان را هم به سوی هیچ‌کسی به جر صاحبان مجله که همان مردمند، دراز نکنیم. پس باز هم باید با همه اکراهمان از تحمیل مشکلاتمان به مردم، از شما یاری بطلبیم. کمکمان کنید. ما چاره‌ای جز گران‌تر کردن مجله نداریم تا بتوانیم باز هم روی پای خودمان و برای شما بمانیم. پس شما هم باز با ما بمانید و هزار تومان دیگر به هرینه ماهانه خرید خط‌خطی اضافه کنید. جای دوری نمی‌رود به خدا!»

«آغوش گرم آن طرفی‌ها، شانه‌هایت را برای گریه کردن دوست دارم، یار دانشگاهی من، نوابغ اخراجی میلیاردر، ما همچنان در سبب‌گیر تو مانده‌ایم، شازده کوچولو در اتوبان خلیج همیشه فارس، گریه کن گریه قشنگه، چهارپا خوب، دوپا خوب، به رنگ پژمان، اندر احوالات شیخنا کی‌روش، چرا فرهاد مجیدی ناگهان رفت؟ و…» از جمله مطالب این شماره است.

ماهنامه خط خطی به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی کیارش زندی، سردبیری امین مویدی در ۶۸ صفحه تمام‌رنگی به قیمت ۴هزار تومان، انتشار یافته است.

 

۶۰۶۰


RSS
منبع:خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ