کار بی شرمانه این مادر شیطان صفت + تصویر

گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز

 این زن کلمبیایی ۴۵ ساله ۱۳ دختر دارد و متهم است که بکارت ۱۲ تن از آنان را در ازای دریافت ۱۵۰ دلار برای هریک فروخته و آنان را وادار رابطه جنسی کرده است که بسیار شرم آور است.پلیس زمانی متوجه این داستان شد که یکی از این دختران که اکنون ۱۶ سال دارد و باردار است به خاطر عصبانیت از دستور مادرش که از او میخواست سقط جنین کند به پلیس مراجعه کرد.

کار بی شرمانه این مادر شیطان صفت + تصویر


این زن ۴۵ ساله به همراه مرد ۵۱ ساله ای که گفته میشود پدر نوه اوست دستگیر شده است. پلیس میگوید این زن بکارت دخترانش را هنگامی که آنان به سن ۱۲ سالگی میرسیدند می فروخته و بعد ازآن آنها را وادار به تن فروشی و برقراری رابطه جنسی میکرده و پولهایشان را به زور میگرفته است.

این زن که مارگاریتا زاپاتا نام دارد این اتهامات را رد کرده است اما به گفته پلیس در صورت احراز این جرایم وی به ده سال زندان محکوم خواهد شد.دختر این زن میگوید مادرم با مردان زیادی در تماس بود و قبل از رسیدن ما به سن ۱۲ سالگی قول رابطه جنسی را به مردان میداده و از آنها پول میگرفته است. بعد از این اتفاق نیز ما را وادار به تن فروشی و رابطه جنسی با مردان میکرد و خودش پولها را میگرفت.یک پسر ۷ ساله به همراه دختر ۹ ساله این خانواده در حال حاضر توسط مراکز سرپرستی دولتی نگهداری میشوند.


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. محمد7 گفت:

    حیوون بیششعور مثلا مادرشونی . ادم از دست کارای این ادمای بیشعور خندش میگیره در حالی ک باید ب حال دخاراش گریست

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *