کار بی شرمانه سه پسر با این دختر ۱۵ ساله + تصویر

گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز

به گزارش ممتاز -دختر ۱۵ ساله پس از دیدن تصاویر انتشار یافته در فیس بوک که سه تن از همکلاسی وی حین تعرض جنسی مخفیانه عکس و فیلم گرفته بودند خود را به دار آویخت.این دختر نگون بخت ۱۵ ساله آمریکایی که “سارا توگا”

کار بی شرمانه سه پسر با این دختر 15 ساله + تصویر
نام دارد پس از حضور در یک پارتی شبانه که در یک خانه ویلایی در اطراف کالیفرنیا برگزار شد به پیشنهاد دوستان خود برای نخستین بار پس از مصرف مشروبات الکلی سنگین که به جای نوشابه به وی داده شد منجر به از دست دادن کنترل خود شد و این امر سود جویان متجاوز را که از همکلاسی های وی بودند حین تعارض جنسی از حمله مشمئز کننده خود عکس و فیلم تهیه کنند.

وقاحت آنان به حدی بود که بر روی بدن قربانی تصاویر و نقاشی کشیدند. این عمل وقیحانه همکلاسی وی در همین جا پایان نیافت. آنان با تهدید وی چند بار دیگر وی را مجبور به قبول خواسته بی شرمانه آنان نمود.وی در حالی که از افسردگی شدید به دلیل آنچه برایش اتفاق افتاده بود بسیار گوشه گیر شده بود.

والدین وی که سارا تنها دخترشان بود از ناراحتی و گوشه گیری وی بسیار ناراحت و نگران بودند. پس از آنکه سارا از درخواست بی شرمانه سه همکلاسی خود سرباز زد در نامه ای که اول از والدین خود عذر خواهی کرده بود با معرفی هر سه همکلاسی متجاوز خود و آنچه بر سرش آمده را نوشت و پس از انتشار عکسهایش در شبکه فیس بوک به زندگی خود پایان داد.

مادر سارا جسد دخترش را در حالی که در حمام خود را حلق آویز کرده بود پیدا کرد. والدین وی پس از خواندن نامه و در جریان قراردادن پلیس خواستار مجازات آنان شدند.پلیس هر سه فرد متجاوز را دستگیر و تا زمان شروع اولین جلسه دادگاه به زندان موقت در کالیفرنیا منتقل کرد. والدین سارا به طور جدی روند پرونده را برای مجازات آنان دنبال می کنند.


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱۰نظر ثبت شده
 1. مینا گفت:

  متاسفانه این ادمایی که شیطان صفتن خانواده خودشون هم براشون اهمیتی نداره سزاشون اعدام

 2. Hiss گفت:

  واقعا که

 3. مینا گفت:

  ینی تو دلم با فوش غسلشون دادم خیلی بی مرامم

 4. Diana گفت:

  والا خدا خودش صبر بده به همگیمون آمین

 5. ناشناس گفت:

  والا آدم دیگه نمیدونه چی بگه

 6. nioshaaaaaa گفت:

  واقعامن دیگه نمیدونم چی بگم فقط امیدوارم یکی باناموس خودشون این کاروبکنه اخه ب چه حقی زندگی اون دختروتباه کردن؟؟

 7. ninja panisher گفت:

  ای خداااااا خسته ایم از این دنیا تا کی صبر دیگه نمیکشیم این اتفاق برا بقیه میوفته جیگرمون کباب میشه بیا تمومش کن این دنیارو تا برای خودمونم نیوفتاته…

 8. شهاب گفت:

  اون ۳نفر باید گرفت……..کرد اون کس کشا خوششون میاد یکى با خواهر خودشون اینکارو بکنه اون دختر بیچاره هزار امید و ارزو داشته واقعا اینجور ادمایى شکى توش نیست که حرومزادن

 9. محمد7 گفت:

  واقعا ادم نمیدونه چی بگه . اون دختر حق زندگی کردن نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دلم میسوزه براش خیلی زیاد

  • Aryka گفت:

   از طرفی کارش اشتباه بود از طرفیم خیلی کارش عالی بود
   آفرین میگم بهش
   خدا خودش از گناهش بگذره آمین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ